НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 31 липня 2018 року N 543

Про включення ТОВ "Інвестиційні Бізнес Рішення" до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності

Відповідно до пункту 3711 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", пункту 7 Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності, затверджене рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) від 30.05.2017 N 393 (Положення N 393), зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13.10.2017 за N 1260/31128, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Включити ТОВ "Інвестиційні Бізнес Рішення" (ідентифікаційний код 36845852) до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності (далі - Список).

2. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами протягом одного робочого дня з дати прийняття цього рішення забезпечити відправлення у встановленому порядку копії цього рішення ТОВ "Інвестиційні Бізнес Рішення" (код за ЄДРПОУ 36845852), фондовим біржам та ПАТ "Національний депозитарій України" (ідентифікаційний код 30370711).

3. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами протягом одного робочого дня з дати прийняття цього рішення забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.

4. Департаменту нагляду за станом корпоративного управління та корпоративними фінансами забезпечити внесення відповідної інформації до Списку, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті Комісії, на четвертий робочий день з дати прийняття цього рішення.

5. Департамент міжнародної співпраці та комунікацій протягом 5 робочих днів з дати прийняття цього рішення забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Члена Комісії І. Назарчука.

7. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
31 липня 2018 р. N 45
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали