ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 908

Київ

Про влаштування скверів

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік" (Програма N 1099/7335) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником виконання проектних і будівельних робіт з влаштування скверів згідно з переліком, що додається, Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (далі - КО "Київзеленбуд").

2. КО "Київзеленбуд":

2.1. Організувати виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації з влаштування скверів.

2.2. Визначити в установленому порядку проектні та підрядні організації на виконання робіт зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

2.3. При укладенні замовником договорів підряду на виконання робіт обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантій якості виконання робіт та встановити гарантійні строки експлуатації встановленого обладнання та виконаних робіт.

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3. Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити фінансування:

3.1. Реконструкції паркової території на вул. Ахматової, 43 у Дарницькому районі - за рахунок коштів, передбачених в Програмі соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

3.2. Влаштування скверу на проспекті Григоренка, 28 у Дарницькому районі - за рахунок коштів, передбачених на благоустрій в бюджеті м. Києва на 2012 рік (Рішення N 1100/7336).

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
31.05.2012 N 908


Перелік
об'єктів для проведення робіт з влаштування скверів міста Києва

N п/п

Назва об'єкта

1.

Реконструкція паркової території по вул. Ахматової, 43 у Дарницькому районі

2.

Влаштування скверу по проспекту Григоренка, 28 у Дарницькому районі


 

Заступник голови -
керівника апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали