ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 28.11.2017 р. N 1113

Про влаштування відкритої сезонної ковзанки зі штучним льодом на розі вул. Михайлівської та Бориса Лятошинського в м. Житомирі

Розглянувши звернення фізичної особи - підприємця Громської Людмили Володимирівни щодо влаштування ковзанки в м. Житомирі, з метою організації дозвілля мешканців і гостей міста у зимовий період та Новорічні свята, забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", відповідно до рішення Житомирської міської ради від 29.03.2012 N 325 "Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі" (Рішення N 325), виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити фізичній особі - підприємцю Громській Людмилі Володимирівні влаштування відкритої сезонної ковзанки зі штучним льодом на розі вул. Михайлівської та Бориса Лятошинського з 29 листопада 2017 року по 28 лютого 2018 року та модульних конструкцій для забезпечення організації проведення масових катань на ковзанці.

2. Фізичній особі - підприємцю Громській Людмилі Володимирівні забезпечити дотримання правил благоустрою, чистоти, порядку, тиші під час функціонування ковзанки та укладення договорів:

2.1 на прибирання території з комунальним підприємством "Інспекція з благоустрою м. Житомира" міської ради;

2.2 на вивезення твердих побутових відходів з відповідним перевізником за територіальним призначенням.

3. Рекомендувати Житомирському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області забезпечити громадський порядок під час функціонування ковзанки.

4. Управлінню охорони здоров'я міської ради забезпечити організацію надання невідкладної медичної допомоги під час проведення масових катань.

5. Комунальному підприємству "Парк" міської ради забезпечити координацію всіх питань, пов'язаних з підготовкою та функціонуванням ковзанки.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків.

 

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради

М. В. Хренов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали