ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 11.04.2012 р. N 6

Про внесення доповнень до Регламенту Хмельницької міської ради шостого скликання

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, законами України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та"Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести доповнення до Регламенту Хмельницької міської ради шостого скликання, затвердженого рішенням першої сесії міської ради від 02.12.2010 р. N 5:

1.1. Доповнити статтю 29 частиною 16 наступного змісту: "Проекти рішень міської ради з питань регулювання земельних відносин виносяться на розгляд міської ради без попереднього їх розгляду на засіданні виконавчого комітету, готуються управлінням земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів та попередньо розглядаються на щотижневих нарадах під головуванням міського голови або одного із заступників міського голови.

До внесення на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища проекти рішень з питань регулювання земельних відносин перевіряються юридичним відділом у порядку, передбаченому пунктом 14 статті 29 цього Регламенту.

У проектів рішення з питань регулювання земельних відносин зазначається, що воно вноситься за пропозицією постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на підставі документів, поданих управлінням земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів";

1.2. Доповнити статтю 38 частиною 12 наступного змісту: "На виконання рішень міської ради з питань регулювання земельних відносин договори оренди землі із невід'ємними частинами до них підписуються у такій послідовності: спочатку міський голова (після попереднього погодження начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних відносин та завідуючої юридичним відділом), після чого підписується орендарем".

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкіна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв'язку з військовими частинами та з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали