ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.09.2010 р. N 715

Київ

Про внесення доповнень до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Внести до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.10.2002 N 1970 "Про Регламент виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" (зі змінами і доповненнями) такі доповнення:

Пункт 100 доповнити новими абзацами такого змісту:

"Апаратні наради проводяться Київським міським головою або за його дорученням першим заступником голови Київської міської державної адміністрації, як правило, щопонеділка:

- 1-й та 3-й понеділок місяця - апаратні наради з розгляду поточних питань життєдіяльності м. Києва за участю заступників голови Київської міської державної адміністрації, голів районних у м. Києві державних адміністрацій, керівників територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, начальників головних управлінь та управлінь виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівників комунальних підприємств, установ та організацій м. Києва, а 2-й та 4-й понеділок місяця - апаратні наради щодо вирішення оперативних питань із заступниками голови Київської міської державної адміністрації та головами районних у м. Києві державних адміністрацій.

Організаційне забезпечення підготовки та проведення апаратних нарад здійснює управління організаційної роботи апарату.

Порядок денний апаратної наради формується першим заступником голови Київської міської державної адміністрації.

Доручення, що напрацьовані під час апаратної наради, оформлюються протокольно управлінням організаційної роботи не пізніше ніж у триденний термін і подаються на затвердження головуючому на засіданні".

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали