ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Одинадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29.03.2012 р. N 336

Про внесення доповнень до рішення міської ради від 24.10.2011 N 208 "Про затвердження Положення про самоврядний контроль в галузі будівництва, використання та охорони земель у м. Житомирі та склад комісії"

З метою удосконалення здійснення контролю в галузі будівництва, використання та охорони земель у місті, на підставі ст. ст. 12, 189 Земельного кодексу України,ст. ст. 12, 20 Закону України "Про охорону земель", ст. 376 Цивільного кодексу України, Закону України "Про благоустрій населених пунктів", п. 2 Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 284, ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести доповнення до рішення міської ради від 24.10.2011 N 208 "Про затвердження Положення про самоврядний контроль в галузі будівництва, використання та охорони земель у м. Житомирі та склад комісії" (Положення N 208), а саме:

1.1. Пункт 3.2 розділу III додатка 1 доповнити підпунктом "3.2.9. Складати акти щодо визначення збитків, заподіяних територіальній громаді міста, внаслідок порушення земельного законодавства".

1.2. В додатку 2 затвердити в складі міської комісії з питань самоврядного контролю в галузі будівництва, використання та охороною земель у м. Житомирі за посадою:

 

- начальника Житомирського відділу контролю за будівництвом об'єктів, якістю будівельних матеріалів та державного ринкового нагляду інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області (або уповноважена особа, за згодою);

 

- заступника начальника управління Держкомзему у м. Житомирі Житомирської області (або уповноважена особа, за згодою).


2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Житомирської міської ради від 03.11.2004 N 442 "Про утворення комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді м. Житомира внаслідок порушення земельного законодавства.".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали