Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення доповнень до рішення міськвиконкому від 17.01.2018 N 37

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 21.11.2018 р. N 1260

Про внесення доповнень до рішення міськвиконкому від 17.01.2018 N 37

У зв'язку з покладанням посадових обов'язків з питань ведення соціального квартирного обліку при виконавчому комітеті міської ради на провідного спеціаліста відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради, з метою забезпечення ефективної роботи уповноваженої оцінної комісії при виконавчому комітеті міської ради та відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести доповнення до пункту 2 рішення міськвиконкому від 17.01.2018 N 37 "Про створення уповноваженої оцінної комісії при виконавчому комітеті міської ради та затвердження Положення про уповноважену оцінну комісію при виконавчому комітеті міської ради" (Положення N 37), а саме:

1.1 включити до складу оцінної комісії:

Скальського Олександра Францовича

провідного спеціаліста відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка С. М.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали