ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 04.04.2012 р. N 141

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.01.2012 р. N 13 "Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань та деякі питання організації харчування у навчальних закладах міста"

З метою вдосконалення та належного забезпечення харчуванням дітей та учнів Житомирського спеціального навчально-виховного комплексу санаторного типу N 59, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. N 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", враховуючи те, що відповідно п. 1.7 Статуту спеціалізованого навчально-виховного комплексу N 59 діти ясельного та дошкільного віку, учні комплексу мають статус ослаблених та часто хворіючих дітей та на підставі статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести доповнення до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 18.01.2012 р. N 13 "Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань та деякі питання організації харчування у навчальних закладах міста" (Порядок N 13) та викласти п. 1.1.3 в наступній редакції:

- в санаторних групах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу, дітей та учнів Житомирського спеціалізованого навчально-виховного комплексу N 59 санаторного типу 14,80 грн. в день на одну дитину.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського В. М.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали