ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 20.10.2011 р. N 623

Про внесення доповнень в додаток 1 до рішення міськвиконкому від 07.07.2011 N 414

Враховуючи звернення депутатів Житомирської міської ради Дехтяренка В. М. та Савченко Г. В. про включення їх до складу міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання та Положення (Положення N 414) про неї, відповідно достатей 27, 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести доповнення в додаток 1 до рішення міськвиконкому від 07.07.2011 N 414 "Про затвердження складу міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання та Положення про неї" (Положення N 414) та затвердити у складі комісії депутатів Житомирської міської ради Дехтяренка Василя Миколайовича та Савченко Ганну Володимирівну.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали