ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

ТЕЛЕГРАМА

від 01.06.2012 р. N ЦЗМ-12/1123

ДП "Український державний розрахунковий центр міжнародних перевезень"
ТОВ НВФ "ТМСофт"
ДП "Український транспортно-логістичний центр"
Головному інформаційно-обчислювальному центру Укрзалізниці


Державна адміністрація залізничного транспорту України інформує про внесення доповнення до листа від 08.05.2012 N ЦЗМ-12/927 щодо змін та доповнень до Тарифної політики на 2012 фрахтовий рік (), прийнятими Тарифною комісією Державної адміністрації залізничного транспорту України згідно з рішеннями по встановленню пільгових тарифів на перевезення вантажів.

У третьому абзаці пункту 30.1 в таблиці пункту 12 додатка 3 Тарифної політики () слова "гарантированного годового объема" замінити словами "гарантированного консолидированного годового объема", далі по тексту.

З метою проведення правильних розрахунків за перевезення транзитних вантажів залізницями України ДП "Український транспортно-логістичний центр" інформувати керівників експедиторських організацій, Головному інформаційно-обчислювальному центру Укрзалізниці внести зміни до програмного забезпечення.

 

Заступник генерального директора

П. П. Науменко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали