НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 14 березня 2017 року N 268

м. Київ

Про внесення доповнення до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2015 року N 3247

Відповідно до законів України "Про електроенергетику", "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року N 263 "Про особливості регулювання відносин у сфері електроенергетики на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження" (Постанова N 263), ураховуючи лист ДП "Енергоринок" від 22 лютого 2017 року N 07/51-1-1-2124 та з метою збільшення рівня оплати товарної продукції ДП "Енергоринок" з виробниками електричної енергії та НЕК "Укренерго", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Доповнити постанову НКРЕКП від 30 грудня 2015 року N 3247 "Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії" (Постанова N 3247) після підпункту 1.8 новим підпунктом 1.9 такого змісту:

"1.9. ДП "Енергоринок" кожного останнього банківського дня місяця та кожного останнього банківського дня розрахункового періоду (до 15 числа (включно) розрахункового місяця) здійснювати перерахування коштів виробникам електричної енергії (крім виробників електричної енергії, що провадять діяльність на неконтрольованій території, визначених центральним органом виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року N 263 (Постанова N 263)) та НЕК "Укренерго" до забезпечення їм рівного відсотку оплати товарної продукції, з коштів, які надходитимуть на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії (за винятком коштів, що перераховані згідно з окремими рішеннями Уряду та постановами НКРЕ, НКРЕКП).

Суми коштів, що належать до перерахування енергогенеруючим компаніям, оптовий постачальник електричної енергії перераховує на поточні рахунки та поточні рахунки із спеціальним режимом використання енергогенеруючих компаній відповідно до нормативу перерахування коштів, визначеного в додатку.".

У зв'язку з цим підпункт 1.9 вважати підпунктом 1.10.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали