ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.01.2009 р. N 73

Київ

Про внесення доповнення до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

З метою нормативного закріплення єдиного підходу до структури та техніко-юридичних особливостей розроблення проектів розпоряджень, пов'язаних з наповненням бюджету, проектів розпоряджень з соціальних питань:

Внести доповнення до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.10.2002 N 1970 (із змінами і доповненнями), а саме:

Пункт 51 доповнити абзацами наступного змісту:

"Пункт щодо осіб, які здійснюють контроль за його виконанням, у проектах розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київського міського голови, пов'язаних з наповненням бюджету, а також із соціальних питань має містити вказівку про підготовку механізму контролю за виконанням розпорядження, із зазначенням строків, а також передбачати періодичну і кінцеву звітність.

Преамбула проектів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київського міського голови, пов'язаних з наповненням бюджету, а також із соціальних питань має містити загальну мету видання проекту розпорядження: в інтересах територіальної громади міста Києва, конкретну (кінцеву) мету видання проекту розпорядження, а також на запобігання корупції".

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали