СХІДНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 7 жовтня 2011 року N 991

Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

Відповідно до Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 814/16830 (далі - Порядок), наказую:

1. Включити до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) підприємства:

N з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Юридична адреса

1

ПрАТ "АЗОВЕЛЕКТРОСТАЛЬ"

25605170

87535, Донецька обл., м. Маріуполь, пл. Машинобудівельників, 1

2

ПАТ "Маріупольський завод важкого машинобудування"

20355550

87535, Донецька обл., м. Маріуполь, пл. Машинобудівельників, 1

3

ПАТ "Азовзагальмаш"

13504334

87535, Донецька обл., м. Маріуполь, пл. Машинобудівельників, 1

4

ПрАТ "Торговий Дім "Азовзагальмаш"

25328954

87535, Донецька обл., м. Маріуполь, пл. Машинобудівельників, 1

2. Начальникам структурних підрозділів митниці застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначених підприємств форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого" списку Реєстру.

3. Начальникам підрозділів митного оформлення проводити митний огляд товарів, що належать зазначеному підприємству, вибірково та з періодичністю залежно від наявності обґрунтованих підстав для проведення такого огляду відповідно до статті 42 Митного кодексу України.

4. Начальникам структурних підрозділів митниці, відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання зазначеним підприємством вимог Порядку інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

5. Відділу організації митного контролю та роботи митних посередників (Федоров С. Г.):

5.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу до зазначених підприємств, а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників, Департаменту аналітичної роботи та інформаційного моніторингу, регіональним митницям, митницям.

5.2. Внести дані зазначених підприємств до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

5.3 При надходженні інформації про недотримання підприємством положень Критеріїв оцінки, вживати заходи, передбачені чинним законодавством.

6. Відділу організаційного та документального забезпечення (Лоскутова М. В.) направити наказ до структурних підрозділів Східної митниці згідно реєстру розсилки.

7. Відповідальність за виконання наказу покласти на заступників начальника Східної митниці згідно розподілу функціональних обов'язків.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Східної митниці

Є. Г. Романчикова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали