КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 20.12.2011 р. N 1868

Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання пункту 6 наказу Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736 "Про затвердження Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 814/16830, наказую:

1. Включити до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр), підприємства:

N
з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Місцезнаходження

1.

ТОВ "ІВ РОШЕ УКРАЇНА"

37101730

01601, м. Київ, вул. Шовковична, 42 - 44

2.

ТОВ "ФІЛІПС УКРАЇНА"

33744042

03038, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 4 корпус, 2

2. Начальникам структурних підрозділів митниці застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначених підприємств спрощені процедури митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру (наказ Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736).

3. Начальникам підрозділів митного оформлення проводити митний огляд товарів, що належать зазначеним підприємствам, вибірково та за наявності обґрунтованих підстав для проведення такого огляду відповідно до статті 42 Митного кодексу України.

4. Начальникам структурних підрозділів митниці при виявленні фактів недотримання зазначеними підприємствами вимог наказу Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736 інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

5. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Пахомову О. В.

5.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу зазначеним підприємствам, а електронної копії наказу - до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

5.2. Внести відповідну інформацію щодо зазначених підприємств до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Державної митної служби України.

5.3 При надходженні інформації про недотримання зазначеними підприємствами Критеріїв оцінки підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затверджених наказом Державної митної служби України від 10.08.2009 N 735, (зі змінами) зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 813/16829, вжити заходи, передбачені чинним законодавством.

6. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Київської регіональної митниці відповідно до тимчасового покладання повноважень.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали