ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЕНЕРГЕТИЧНА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 2 лютого 2010 року N 73

Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

Наказ втратив чинність(згідно з наказом Київської регіональної митниці від 14 грудня 2011 року N 1837) (Наказ N 1837)

На виконання абзацу 5 пункту 6 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 814/16830), наказую:

1. Внести ТОВ з II "БНХ Україна" (код ЄДРПОУ 32305906, місцезнаходження 01034, м. Київ, вул. О. Гончара, б. 35, оф. 223) до "зеленого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр).

2. Начальникам структурних підрозділів регіональної митниці:

2.1. Застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначеного підприємства форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру, затвердженому наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736.

2.2. Забезпечити, відповідно до повноважень, контроль за дотриманням ТОВ з II "БНХ Україна" Критеріїв оцінки підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затверджених наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 735 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 813/16829) (далі - Критерії оцінки).

2.3. При виявленні фактів недотримання ТОВ з II "БНХ Україна" вимог Критеріїв оцінки, інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю.

3. Начальнику відділу організації митного контролю Золотарьову І. А.:

3.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу ТОВ з II "БНХ Україна", а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю, Департаменту аналітичної роботи та інформаційного моніторингу та митних органів.

3.2. Внести дані ТОВ з II "БНХ Україна" до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

3.3 При надходженні інформації про недотримання підприємством положень Критеріїв оцінки вживати заходів, передбачених чинним законодавством.

4. Відділу організаційного та документального забезпечення (Ковальова А. І.) довести наказ до відома відповідних підрозділів регіональної митниці.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Енергетичної регіональної митниці згідно розподілу обов'язків.

 

Начальник регіональної митниці

О. І. Конєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали