ЖИТОМИРСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 22.02.2010 р. N 83

Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання абзацу 5 пункту 6 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, наказую:

1. Включити до "зеленого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) ТОВ "ОНВІ" (Код ЄДРПОУ 24705171, адреса: 10025, м. Житомир, вул. Корольова, 150-а).

2. Начальникам підрозділів митного оформлення проводити митний огляд товарів, що належать ТОВ "ОНВІ" вибірково та з періодичністю залежно від наявності обґрунтованих підстав для проведення такого огляду відповідно до статті 42 Митного кодексу України.

3. Начальникам структурних підрозділів митниці, відповідно до повноважень, при виявленні фактів недотримання ТОВ "ОНВІ" вимог наказу Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю.

4. Начальнику відділу організації митного контролю Слухову С. Г.:

4.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу до ТОВ "ОНВІ", а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю, Департаменту аналітичної роботи та інформаційного моніторингу, митних органів.

4.2. Внести дані ТОВ "ОНВІ"до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

4.3 При надходженні інформації про недотримання ТОВ "ОНВІ" положень Критеріїв оцінки, вживати заходи, передбачені чинним законодавством.

5. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Єсипчук Н. М. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Житомирської митниці згідно розподілу обов'язків.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Житомирської митниці

П. І. Закусило

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали