КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 28.05.2012 р. N 571

Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання пункту 6 наказу Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736 "Про затвердження Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 814/16830, наказую:

1. Включити до "зеленого" спискуРеєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр), підприємство:

N
з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Місцезнаходження

1.

ТОВ "ІБМ УКРАЇНА"

34533111

03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 12


2. Начальникам структурних підрозділів митниці застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначеного підприємства спрощені процедури митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру (наказ Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736).

3. Начальникам підрозділів митного оформлення проводити митний огляд товарів, що належать зазначеному підприємству, вибірково та за наявності обґрунтованих підстав для проведення такого огляду відповідно до статті 42 Митного кодексу України.

4. Начальникам структурних підрозділів митниці при виявленні фактів недотримання зазначеним підприємством вимог наказу Державної митної служби України від 10.08.2009 N 736 інформувати в день виявлення порушення відділ організації митного контролю та роботи митних посередників.

5. Начальнику відділу організації митного контролю Пахомову О. В.

5.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу зазначеному підприємству, а електронну копію наказу - до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

5.2. Внести відповідну інформацію щодо зазначеного підприємства до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Державної митної служби України.

5.3. При надходженні інформації про недотримання зазначеним підприємством Критеріїв оцінки підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затверджених наказом Державної митної служби України від 10.08.2009 N 735 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 813/16829, вжити заходи, передбачені чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Київської регіональної митниці згідно розподілу обов'язків.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали