НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 15 листопада 2017 року N 241

Про внесення та затвердження змін до Положення про Комітет законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності

Рада адвокатів України, розглянувши лист Голови Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України Ющенка О. О. щодо внесення змін до пунктів 5.2 (Положення N 71), 5.3 (Положення N 71), 5.6 Розділу 5 (Положення N 71) та пунктів 8.3 (Положення N 71), 8.5 Розділу 8 Положення про Комітет законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності (Положення N 71), затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року N 71, врахувавши пропозиції, зауваження та доповнення членів Ради адвокатів України, керуючись статтею 55 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" (Закон N 5076-VI), Положенням про Раду адвокатів України (Положення), вирішила:

1. Внести та затвердити зміни до Положення про Комітет законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року N 71 (Положення N 71), що додаються.

2. В. о. секретаря Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити Комітет законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності, а також на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

 

Голова Ради
адвокатів України

Л. П. Ізовітова

В. о. секретаря
Ради адвокатів України

Л. В. Гринь

 

Додаток
до рішення Ради адвокатів України
15.11.2017 N 241

ЗМІНИ
до Положення про Комітет законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності (затверджене рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року N 71 (Положення N 71))

1. У Розділі 5 Положення:

- пункт 5.2. викласти у наступній редакції:

"5.2. Комітет очолює Голова, якого призначає на посаду та звільняє з посади Голова НААУ, РАУ. Персональний склад Комітету затверджується Головою НААУ. Строк повноважень Голови Комітету становить п'ять років. Голова Комітету може бути достроково відкликаний з посади розпорядженням Голови НААУ за: - невиконання покладених цим Положенням обов'язків; - порушення Правил адвокатської етики; - власним бажанням на підставі поданої ним заяви.";

- пункт 5.3. викласти у наступній редакції:

"5.3. Голова Комітету має заступників, які призначаються Головою НААУ за поданням Голови Комітету.";

- пункт 5.6. викласти у наступній редакції:

"5.6. Робота секцій організовується Координатором секції та координується Головою Комітету. Голова Комітету може безпосередньо виконувати функції Координатора секції.".

2. У Розділі 8 Положення:

- пункт 8.3. викласти у наступній редакції:

"8.3. Голова Комітету не пізніш як за 10 днів до дня засідання Комітету за допомогою поштового відправлення чи електронної пошти, інших інформаційних засобів зв'язку інформує членів Комітету про дату, час та місце проведення засідання, а також ознайомлює їх з питаннями, що пропонуються до порядку денного засідання Комітету. У виняткових випадках інформування членів Комітету може здійснюватися Головою Комітету в інший строк, але не пізніш як за 1 день до дня проведення засідання Комітету.";

- пункт 8.5. викласти у наступній редакції:

"8.5. За розпорядженням Голови Комітету засідання можуть проводитися дистанційно, у режимі онлайн-конференції / електронного голосування, за допомогою інших інформаційних засобів зв'язку.".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали