Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до деяких актів Служби зовнішньої розвідки України

СЛУЖБА ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.03.2018

м. Київ

N 78

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 березня 2018 р. за N 384/31896

Про внесення змін до деяких актів Служби зовнішньої розвідки України

Відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", постанови Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" (Постанова N 98)

НАКАЗУЮ:

1. Унести до Інструкції про компенсаційні виплати військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України, особам, звільненим зі служби у Службі зовнішньої розвідки України, та членам їх сімей, затвердженої наказом Служби зовнішньої розвідки України від 06 грудня 2017 року N 419, (Наказ N 419) зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02 січня 2018 року за N 9/31461, такі зміни:

1) абзац другий пункту 2 розділу II викласти у такій редакції:

"Для отримання грошової компенсації за піднайом (найом) жилих приміщень військовослужбовці складають рапорт на ім'я керівника структурного підрозділу (особи, яка виконує його обов'язки, посаду), начальників 7 та 8 служб 1 управління 2 департаменту 55 Центру, ректора Інституту СЗРУ щодо призначення грошової компенсації. Рапорт попередньо погоджується юридичними та фінансовими підрозділами.";

2) у розділі IV:

в абзаці сьомому підпункту 2 пункту 3 слова "та перевезенням особистого майна, передбачених цим пунктом" виключити;

у пункті 4:

в абзаці другому слова "Голові СЗРУ" замінити словами "керівникам структурних підрозділів";

в абзаці третьому слово "заява" замінити словом "рапорт";

пункт 9 виключити;

3) у тексті Інструкції слова "керівник відповідного підрозділу" у всіх відмінках замінити словами "керівник структурного підрозділу" у відповідних відмінках.

2. Унести до розділу III Інструкції про службові відрядження співробітників Служби зовнішньої розвідки України в межах України та за кордон, затвердженої наказом Служби зовнішньої розвідки України від 11 жовтня 2012 року N 277/ДСК, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2012 року за N 1815/22127, (із змінами), такі зміни:

1) пункт 3.1 викласти в такій редакції:

"3.1. Відрядження за кордон здійснюється відповідно до наказу (розпорядження) Голови СЗРУ, першого заступника та заступників Голови СЗРУ відповідно до розподілу функціональних обов'язків (далі - уповноважені керівники) після затвердження завдання, в якому визначаються мета виїзду, завдання та очікувані результати відрядження, строк, умови перебування за кордоном (у разі поїздки за запрошенням подається його копія з перекладом), і кошторису витрат.

Накази (розпорядження) видаються:

Головою СЗРУ - щодо Голови СЗРУ, першого заступника, заступників Голови СЗРУ та керівників структурних підрозділів і їх заступників;

першим заступником та заступниками Голови СЗРУ - щодо інших співробітників СЗРУ.

Уповноважені керівники можуть встановлювати обмеження щодо сум та цілей використання коштів, наданих на відрядження (витрат на найм житлового приміщення, на побутові послуги, транспортні та інші витрати), про що зазначається у наказі (розпорядженні) про відрядження.

Строк відрядження визначається уповноваженими керівниками, але не може перевищувати 60 календарних днів.";

2) у пунктах 3.2 - 3.27 слова "Голова СЗРУ" у всіх відмінках замінити словами "уповноважені керівники" у відповідних відмінках.

3. Юридичному управлінню спільно з Фінансово-економічним управлінням Служби зовнішньої розвідки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. З наказом ознайомити співробітників Служби зовнішньої розвідки України.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби

Є. Божок

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Керівник Секретаріату Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

Р. Іллічов

Заступник Міністра фінансів

А. Граділь

Міністр соціальної політики
України

А. Рева
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали