МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 серпня 2018 року N 1077

Про внесення змін до деяких наказів Мінекономрозвитку

Наказую:

Унести до деяких наказів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України зміни, що додаються.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр

С. І. Кубів

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
02 серпня 2018 року N 1077

ЗМІНИ,
що вносяться до деяких наказів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

1. Абзац шостий пункту 2.2 розділу 2 Положення про сектор забезпечення роботи Державного секретаря Міністерства, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.05.2017 N 719 (Положення N 719), викласти в такій редакції:

"здійснює первинний розгляд документів та забезпечує внесення в систему електронної взаємодії структурних підрозділів Мінекономрозвитку проектів резолюцій до документів, у тому числі первинний розгляд документів з обмеженим доступом з грифом "Для службового користування", що надходять державному секретарю Мінекономрозвитку;".

2. Абзац сьомий пункту 2.2 розділу 2 Положення про сектор забезпечення роботи заступника Міністра, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20.06.2017 N 896 (Положення N 896), викласти в такій редакції:

"здійснює первинний розгляд документів та забезпечує внесення в систему електронної взаємодії структурних підрозділів Мінекономрозвитку проектів резолюцій до документів, у тому числі первинний розгляд документів з обмеженим доступом з грифом "Для службового користування", що надходять заступнику Міністра;".

3. Абзац сьомий пункту 2.2 розділу 2 Положення про сектор забезпечення роботи першого заступника Міністра, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20.06.2017 N 897 (Положення N 897), викласти в такій редакції:

"здійснює первинний розгляд документів та забезпечує внесення в систему електронної взаємодії структурних підрозділів Мінекономрозвитку проектів резолюцій до документів, у тому числі первинний розгляд документів з обмеженим доступом з грифом "Для службового користування", що надходять першому заступнику Міністра;".

4. Абзац сьомий пункту 2.2 розділу 2 Положення про сектор забезпечення роботи заступника Міністра, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.07.2017 N 977 (Положення N 977), викласти в такій редакції:

"здійснює первинний розгляд документів та забезпечує внесення в систему електронної взаємодії структурних підрозділів Мінекономрозвитку проектів резолюцій до документів, у тому числі первинний розгляд документів з обмеженим доступом з грифом "Для службового користування", що надходять заступнику Міністра;".

5. Пункт 2.2 розділу 2 Положення управління взаємодії з органами державної влади та зв'язків з громадськістю, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 12.07.2016 N 1142 (Положення N 1142), доповнити після абзацу першого новим абзацом такого змісту:

"здійснює первинний розгляд документів та забезпечує внесення в систему електронної взаємодії структурних підрозділів Мінекономрозвитку проектів резолюцій до документів, у тому числі первинний розгляд документів з обмеженим доступом з грифом "Для службового користування", що надходять Міністру;".

У зв'язку з цим абзаци другий - п'ятнадцятий вважати відповідно абзацами третім - шістнадцятим.

6. Абзац сьомий пункту 2.2 розділу 2 Положення про сектор забезпечення роботи заступника Міністра - Торгового представника України, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 04.10.2017 N 1451 (Положення N 1451), викласти в такій редакції:

"здійснює первинний розгляд документів та забезпечує внесення в систему електронної взаємодії структурних підрозділів Мінекономрозвитку проектів резолюцій до документів, у тому числі первинний розгляд документів з обмеженим доступом з грифом "Для службового користування", що надходять заступнику Міністра - Торговому представнику України;".

 

Директор департаменту персоналу

Л. Є. Семенець
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали