МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 липня 2012 року N 396

Про внесення змін до деяких наказів Мінсоцполітики України щодо здійснення регуляторної діяльності

З метою виконання статей 7, 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміни до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.12.2011 N 555 (План N 555), доповнивши його пунктами 5-1 та 17-1 (додаток 1).

2. Внести зміни до Плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 17.04.2012 N 212 (План N 212), доповнивши його пунктами 4-1 та 14-1 (додаток 2).

3. Відділу взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (Кухар М. О.) розмістити цей наказ на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

С. Тігіпко


 

Додаток 1
до наказу Міністерства соціальної політики України
03.07.2012 N 396


Зміни
до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 555)

Міністерство соціальної політики України

5-1

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування"

Залучення додаткових джерел наповнення Пенсійного фонду України з метою скорочення його дефіциту та забезпечення виконання зобов'язань перед громадянами України в умовах реформування системи пенсійного забезпечення.
Законопроектом передбачається введення пенсійного збору з операцій, які проводяться резидентами України з контрагентами, зареєстрованими в офшорних зонах, або за участю третіх осіб, зареєстрованих в офшорних зонах.
Перелік офшорних зон для цілей справляння збору на обов'язкове державне пенсійне страхування встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Запровадження збору сприятиме повноцінному фінансуванню з боку держави пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами

Мінсоцполітики

Департамент пенсійного забезпечення

II півріччя

Пенсійний фонд України

17-1

Проект постанови правління Пенсійного фонду України "Про затвердження Порядку списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, та форми договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків"

Метою прийняття цього проекту постанови є створення чіткого механізму списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості зі сплати страхових внесків, та затвердження єдиної форми договору про розстрочення цих сум

Пенсійний фонд України

Департамент надходження доходів

III квартал 2012 року


 

Додаток 2
до наказу Міністерства соціальної політики України
03.07.2012 N 396


Зміни
до Плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2012 рік (План N 212)

Міністерство соціальної політики України

4-1

Проект закону планується розробити у 2012 році

"Про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування"

Базове

Департамент пенсійного забезпечення

II півріччя

Статистичні дані

Пенсійний фонд України

14-1

Проект постанови правління Пенсійного фонду України планується розробити у III кварталі 2012 року

"Про затвердження Порядку списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, та форми договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків"

Базове

Пенсійний фонд України

III квартал

Статистичні дані

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали