МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 травня 2012 року N 266

Про внесення змін до деяких наказів Мінсоцполітики України щодо здійснення регуляторної діяльності

З метою виконання статей 7, 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Викласти підпункт 3.2 пункту 3 наказу Міністерства соціальної політики України від 17.04.2012 N 212 "Про здійснення державної регуляторної політики у 2012 році" у такій редакції:

"3.2. При розробці проекту регуляторного акта, не передбаченого Планом, затвердженим пунктом 1 цього наказу, вносити відповідні пропозиції до Департаменту моніторингу, аналізу та оптимізації соціальної сфери Міністерства не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проекту відповідно до вимог статей 7, 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

2. Внести зміни до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16.12.2011 N 555 (План N 555), доповнивши його пунктами 15-1, 15-2 та 23 (додаток 1).

3. Внести зміни до Плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 17.04.2012 N 212, доповнивши його пунктами 20-1, 20-2, 20-3 та 37 (додаток 2).

4. Відділу взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (Кухар М. О.) розмістити цей наказ на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

С. Тігіпко


 

Додаток 1
до наказу Міністерства соціальної політики України
10.05.2012 N 266


Зміни
до Плану діяльності Міністерства соціальної політики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

N
з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Регуляторні органи, що розроблятимуть регуляторний акт

Структурний підрозділ, відповідальний за розроблення (супроводження) регуляторного акта

Строк подання регуляторного акта Кабінету Міністрів України / Міністерству юстиції України

Міністерство соціальної політики України

15-1

Проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних"

Метою розроблення проекту акта є підвищення конкурентоспроможності окремих категорій безробітних, забезпечення ефективного використання механізму працевлаштування безробітних шляхом надання дотації роботодавцям і надання можливості прискорити працевлаштування безробітних"

Мінсоцполітики

Департамент ринку праці та зайнятості, Державний центр зайнятості

II півріччя

15-2

Проект наказу Міністерства соціальної політики України "Про затвердження змін до Порядку та строків надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем"

Метою розроблення проекту акта є необхідність вдосконалення процедури надання роботодавцю дотації для працевлаштування молоді на перше робоче місце

Мінсоцполітики

Департамент ринку праці та зайнятості, Державний центр зайнятості

II півріччя

Державна інспекція України з питань праці

23

Проект Положення про організацію та здійснення державного нагляду та контролю посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів

Забезпечення виконання державними інспекторами праці функцій покладених на Держпраці України і забезпечення ефективності при реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення та загальнообов'язкового державного соціального страхування

Мінсоцполітики

Держпраці України

II півріччя


 

Додаток 2
до наказу Міністерства соціальної політики України
10.05.2012 N 266


Зміни
до Плану-графіка проведення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2012 рік

N
з/п

Дата та номер регуляторного акта

Назва регуляторного акта

Вид відстеження

Відповідальний за проведення відстеження

Строк виконання заходів

Вид даних

Державний центр зайнятості

20-1

Проект наказу планується розробити у 2012 році

"Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних"

Базове

Державний центр зайнятості

II півріччя

Статистичні дані

20-2

Проект наказу планується розробити у 2012 році

"Про затвердження змін до Порядку та строків надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем"

Базове

Державний центр зайнятості

II півріччя

Статистичні дані

20-3

Проект постанови планується розробити у 2012 році

"Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку видачі, продовження терміну дії та анулювання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства"

Базове

Державний центр зайнятості

Протягом 6 місяців з дати набуття чинності Закону України "Про зайнятість населення"

Статистичні дані

Державна інспекція України з питань праці

37

Проект наказу планується розробити у 2012 році

"Положення про організацію та здійснення державного нагляду та контролю посадовими особами Державної інспекції України з питань праці та її територіальних органів"

Базове

Держпраці України

II півріччя

Статистичні дані

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали