МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 жовтня 2011 року N 1092

Про внесення змін до деяких наказів МНС України

Відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402 (Указ N 402/2011), з метою приведення власних актів МНС України у відповідність з чинним законодавством України наказую:

1. Внести до наказу МНС України від 05.04.2011 N 345 "Про оптимізацію державної системи гідрометеорологічних спостережень МНС України" (Наказ N 345) такі зміни:

1.1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"Підпорядкувати Українському гідрометеорологічному центру Центральну геофізичну обсерваторію, Центр з гідрометеорології в Автономній Республіці Крим, Гідрометеорологічний центр Чорного та Азовського морів, Дунайську гідрометеорологічну обсерваторію, Вінницький, Волинський, Дніпропетровський, Донецький, Житомирський, Закарпатський, Запорізький, Івано-Франківський, Кіровоградський, Луганський, Львівський, Миколаївський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Тернопільський, Харківський, Хмельницький, Херсонський, Черкаський, Чернігівський, Чернівецький обласні центри з гідрометеорології Державної гідрометеорологічної служби МНС України (далі - підпорядковані організації)".

1.2. В абзаці п'ятому пункту 3 слова "та підприємств" виключити.

1.3. У пункті 4 слова "і статут Державного підприємства "Український авіаметеорологічний центр" виключити.

2. Внести до Положення про Український гідрометеорологічний центр Міністерства надзвичайних ситуацій України, затвердженого наказом МНС України від 26.07.2011 N 759 (Положення N 759), такі зміни:

2.1. У пункті 1.4 слова "Державне підприємство "Український авіаційний метеорологічний центр" виключити.

2.2. У пунктах 2.5, 3.37, 4.2 та абзацах третьому, четвертому пункту 6.3 слова "і підприємств" виключити.

2.3. У пункті 3.4 слова "до підпорядкованих організацій і підприємств" замінити словами "до Державного підприємства "Український авіаційний метеорологічний центр" (далі - ДП "УАМЦ") та підпорядкованих організацій".

2.4. У пункті 3.5 слова "підпорядкованими гідрометеорологічними організаціями і підприємствами" замінити словами "ДП "УАМЦ" та підпорядкованими гідрометеорологічними організаціями".

2.5. У пункті 3.6 слова "підпорядкованих організацій і підприємств" замінити словами "ДП "УАМЦ" та підпорядкованих організацій".

2.6. У пункті 3.10 слова "спільно з Державним підприємством "Український авіаметеорологічний центр (далі - ДП "УАМЦ")" замінити словами "спільно з ДП "УАМЦ".

2.7. У пункті 3.17 та в абзаці дванадцятому пункту 6.3 слова "та підприємств" виключити.

2.8. У пункті 3.33 слова "в підпорядкованих організаціях і підприємствах" замінити словами "в ДП "УАМЦ" та підпорядкованих організаціях".

2.9. У пункті 3.39 слова "та підприємства" виключити.

2.10. Абзац сьомий пункту 6.3 викласти в такій редакції: "затверджує положення про структурні підрозділи УкрГМЦ, положення, структуру та річні плани робіт підпорядкованих організацій;".

3. Внести до Порядку фінансового планування та здійснення видатків щодо забезпечення діяльності підрозділів гідрометслужби, затвердженого наказом МНС України від 18.08.2011 N 861 (Порядок N 861), такі зміни:

3.1. Пункт 4 викласти в такій редакції:

"Відповідно до наказу МНС України від 05.04.2011 N 345 "Про оптимізацію державної системи гідрометеорологічних спостережень МНС України" (Наказ N 345) у підпорядкуванні УкрГМЦ знаходяться: Центральна геофізична обсерваторія, Центр з гідрометеорології в Автономній Республіці Крим, Гідрометеорологічний центр Чорного та Азовського морів, Дунайська гідрометеорологічна обсерваторія, Вінницький, Волинський, Дніпропетровський, Донецький, Житомирський, Закарпатський, Запорізький, Івано-Франківський, Кіровоградський, Луганський, Львівський, Миколаївський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Тернопільський, Харківський, Хмельницький, Херсонський, Черкаський, Чернігівський, Чернівецький обласні центри з гідрометеорології (далі - підпорядковані організації)".

3.2. Підпункт 7) пункту 6 виключити.

У зв'язку з цим підпункт 8) вважати підпунктом 7).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали