ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 589

Про внесення змін до деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації з питань ліцензування провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", з метою упорядкування в області роботи з ліцензування торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), згідно з пунктом 81 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року N 798 (Постанова N 798), керуючись статтею 6, пунктом 5 частини першої та частиною другою статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

Внести зміни до деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації, а саме:

- від 5 квітня 2007 року N 316 "Про упорядкування в області роботи з ліцензування певних видів господарської діяльності", замінивши в абзаці десятому пункту 1 слова "з роздрібної торгівлі" словами "з торгівлі";

- від 14 березня 2006 року N 245 "Про обласну комісію з ліцензування провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)", виключивши у назві, по тексту та в додатках до вказаного розпорядження слово "роздрібної".

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали