ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 21.06.2012 р. N 231

Про внесення змін до додатка 1 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 11.08.2011 року N 564 "Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Відповідно до частини 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 156, 157 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 року N 284 "Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам", у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до додатка 1 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 11.08.2011 року N 564 "Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам" (Положення N 564), а саме: виключити зі складу комісії Бровіна Бориса Олександровича - начальника управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, Швеця Кирила Юрійовича - начальника управління Держкомзему у місті Одесі (за згодою) та включити Базана Миколу Кузьмича - начальника управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, Неголюка Сергія Борисовича - заступника начальника управління Держкомзему у місті Одесі (за згодою).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ільченка М. С.

 

Міський голова

О. Костусєв

Керуюча справами

Т. Герасименко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали