Додаткова копія: Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, Випуск 66 "Залізничний транспорт і метрополітен"

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 грудня 2018 року N 654

Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, Випуск 66 "Залізничний транспорт і метрополітен"

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 року N 460 (Постанова N 460) (із змінами), з метою приведення кваліфікаційних вимог професій робітників залізничного транспорту у відповідність із вимогами Закону України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII) наказую:

1. Абзаци третій і четвертий глави "80 СТЮАРД (ПОСЛУГИ У ДОРОЗІ)" розділу "РОБІТНИКИ" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, Випуск 66 "Залізничний транспорт і метрополітен", затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 20 травня 2016 року N 181 (Наказ N 181), викласти в такій редакції:

"Кваліфікаційні вимоги. Професійна (професійно-технічна) освіта та перепідготовка, підтвердження результатів неформального професійного навчання. Наявність диплома (свідоцтва) кваліфікованого робітника за професією провідник пасажирського вагона. Без вимог до стажу роботи.

Примітка. Старший стюард може призначатися один на поїзд за умови керування групою стюардів на шляху прямування. Стаж роботи стюардом - не менше 1 року.".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ю. Лавренюка.

 

Міністр

В. Омелян
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали