МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.04.2012

м. Київ

N 466


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 квітня 2012 р. за N 705/21018

Про внесення змін до форми примірного договору про надання середньострокової позики

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2012 року N 264 "Про внесення змін до Порядку надання Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям і виконавчим органам відповідних місцевих рад середньострокових позик та їх погашення" (Постанова N 264) та з метою врегулювання питання погашення місцевими бюджетами нижчого рівня середньострокових позик та заборгованості за позиками, в тому числі безвідсотковими,

НАКАЗУЮ:

1. Внести до розділу V форми примірного договору про надання середньострокової позики, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року N 14 "Про затвердження форм документів для надання середньострокових позик", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 січня 2011 року за N 129/18867 (із змінами), такі зміни:

1.1. У пункті 5.4:

в абзаці другому слово "квітня" замінити словом "грудня";

абзац третій викласти у такій редакції:

"Погашення такої заборгованості в межах суми перевиконання в наступному бюджетному періоді здійснюється у строк до одинадцяти календарних місяців шляхом зарахування на єдиний казначейський рахунок доходів загального фонду відповідного місцевого бюджету згідно з графіком погашення, узгодженим територіальним органом Казначейства та місцевим фінансовим органом. Обсяг щомісячних платежів з погашення заборгованості не повинен перевищувати 5 відсотків обсягу доходів загального фонду місцевого бюджету на відповідний місяць.".

1.2. Доповнити пунктом 5.5 такого змісту:

"5.5. Погашення позик, отриманих місцевими бюджетами нижчого рівня (села, селища, міста районного значення, району у місті) відповідно до підпункту 4.2.2 пункту 4.2 розділу IV цього Договору, та заборгованості за позиками, у тому числі безвідсотковими, здійснюється з урахуванням умов, визначених пунктами 5.1 - 5.4 цього розділу.".

2. Департаменту місцевих бюджетів та інвестицій (Кузькін Є. Ю.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

Ю. Колобов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали