Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до глави 5 розділу VII Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2018 р. N 178

Київ

Про внесення змін до глави 5 розділу VII Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року N 2263 "Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації" та з метою підвищення ефективності і якості роботи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

Унести зміни до пункту 5.1 глави 5 розділу VII Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 жовтня 2013 року N 1810 (Розпорядження N 1810), виклавши його в такій редакції:

"5.1. Погодження проектів розпоряджень першим заступником голови (заступником голови), який спрямовує і координує діяльність розробника, здійснюється протягом 5 робочих днів, іншими заступниками голови - протягом 3 робочих днів.

Проекти розпоряджень з питань надання, відмови у наданні, продовження строку дії, відмови у продовженні або скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами погоджуються заступником голови, який спрямовує і координує діяльність структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань реклами, керівником апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), першим заступником голови в день надходження.

Проекти розпоряджень погоджуються заінтересованими органами протягом 3 робочих днів, а у разі додаткового вивчення поставлених у проекті розпорядження питань - 5 робочих днів.

Юридична експертиза проектів розпоряджень проводиться протягом 5 робочих днів, а у разі додаткового вивчення поставлених у проекті розпорядження питань - 7 робочих днів.

Юридична експертиза проектів розпоряджень з питань надання, відмови у наданні, продовження строку дії, відмови у продовженні або скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами проводиться в день надходження проекту з усіма необхідними документами та матеріалами до нього.".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали