ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2011 р. N 707

Про внесення змін до графіка особистого прийому громадян та до складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до графіка особистого прийому громадян, у тому числі виїзних прийомів, головою обласної державної адміністрації, його першим заступником - керівником апарату та заступниками голови обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22 серпня 2011 року N 529 (Розпорядження N 529), виключивши з нього Котенкова В. М.

2. Внести зміни до складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29 серпня 2011 року N 545 (Розпорядження N 545), вивівши з нього Котенкова В. М.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали