Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Інструкції із застосування позначки придатності та ветеринарних штампів

Про внесення змін до Інструкції із застосування позначки придатності та ветеринарних штампів

Наказ Державного комітету ветеринарної медицини України
від 1 листопада 2010 року N 465

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2010 р. за N 1130/18425

Відповідно до статей 7, 11 та 33 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", враховуючи вимоги міжнародних стандартів, інструкцій і рекомендацій, та з метою посилення персональної відповідальності начальників головних управлінь ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі при проведенні державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду при забої тварин, переробці, зберіганні, транспортуванні й реалізації необроблених харчових продуктів тваринного походження НАКАЗУЮ:

1. Внести до Інструкції із застосування позначки придатності та ветеринарних штампів, затвердженої наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 02.02.2010 N 46, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 07.04.2010 за N 278/17573, такі зміни:

пункти 1.9, 1.10 викласти в такій редакції:

"1.9. Перелік державних інспекторів ветеринарної медицини, яким надано право нанесення позначок придатності та ветеринарних штампів (далі - Перелік), затверджується наказом головних управлінь ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за поданням управлінь ветеринарної медицини в містах обласного значення та районах. Зразок Переліку наведений у додатку 1 до цієї Інструкції.

Перелік надається Держкомветмедицини для оприлюднення на офіційному сайті у триденний строк.

1.10. Внесення змін до Переліку здійснюється головними управліннями ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі в установленому порядку за поданням управлінь ветеринарної медицини в містах обласного значення та районах".

2. Управлінню ветеринарно-санітарної експертизи та безпечності харчових продуктів Державного комітету ветеринарної медицини (Семенчук О. С.):

2.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Довести цей наказ до відома начальників головних управлінь ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Башинського В. В.

 

Голова 

І. Ю. Бісюк 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Перший заступник Міністра,
головний державний
санітарний лікар України
 

 
 
С. А. Риженко
 

Міністр аграрної
політики України
 

 
М. В. Присяжнюк
 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали