МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 липня 2012 року N 993

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до Інструкції про визначення повноважень начальників щодо застосування заохочень та накладення дисциплінарних стягнень на осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, в тому числі слухачів і курсантів навчальних закладів МНС

Відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402 (Указ N 402/2011), доручення Кабінету Міністрів України від 25.06.2012 N 24170/1/1-12 та з метою приведення власних актів у відповідність із чинним законодавством наказую:

1. Внести зміни до Інструкції про визначення повноважень начальників щодо застосування заохочень та накладення дисциплінарних стягнень на осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, в тому числі слухачів і курсантів навчальних закладів МНС, затвердженої наказом МНС України від 23.11.2009 N 781, виклавши пункт 4 у такій редакції:

"4. Начальники органів і підрозділів цивільного захисту МНС України, наділені повноваженнями щодо видання наказів чи розпоряджень, мають право відсторонювати від виконання повноважень на посаді до розгляду справи судом підлеглих осіб рядового та начальницького складу, в тому числі й тих, які перебувають на штатних посадах, що належать до номенклатури Міністра, у разі винесення постанови про притягнення таких осіб як обвинувачених у вчиненні злочину у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг, та/або пов'язаного із зловживанням своїм службовим становищем.

Особа рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, стосовно якої складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, може бути відсторонена керівником відповідного органу цивільного захисту від виконання службових повноважень до закінчення розгляду справи судом.".

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали