Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Державній судовій адміністрації України, затвердженої наказом від 19.10.2017 N 980

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2019 року N 933

Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Державній судовій адміністрації України, затвердженої наказом від 19.10.2017 N 980

Відповідно до частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 року N 706 (Постанова N 706), враховуючи протокол експертної комісії Державної судової адміністрації України від 13 вересня 2019 року N 5, наказую:

1. Внести зміни до Інструкції з діловодства в Державній судовій адміністрації України, затвердженої наказом від 19 жовтня 2017 року N 980 (Наказ N 980), а саме:

1) викласти пункт 100 розділу II у наступній редакції:

"100. Проекти наказів з основної діяльності візуються працівником, який підготував проект документа, керівником структурного підрозділу, в якому його створено, керівником самостійного структурного підрозділу, керівниками структурних підрозділів, які визначені в проекті документа як виконавці завдань, що містяться в ньому, начальником управління забезпечення діяльності керівництва ДСА України, начальником управління організаційного забезпечення та контролю, начальником юридичного управління, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції, заступниками Голови ДСА України, які відповідають за питання, що містяться в проекті документа, посадовою особою, до функціональних обов'язків якої належить здійснення літературного редагування документів".

2) доповнити пункт 101 розділу II новим абзацом та викласти в наступній редакції:

"Проекти наказів з кадрових питань (особового складу) про призначення/звільнення візуються виконавцем, керівником структурного підрозділу виконавця, кадровою службою, начальником юридичного управління, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції, начальником управління бухгалтерського обліку та звітності, посадовою особою ДСА України, яка спрямовує, координує та контролює діяльність кадрової служби."

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) довести копію цього наказу до заступників Голови Державної судової адміністрації України, радників Голови Державної судової адміністрації України, працівників Державної судової адміністрації України, начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державної судової адміністрації України.

3. Прес-службі (на правах сектору) (Пастухова В. М.) опублікувати цей наказ у розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" офіційного сайту Державної судової адміністрації України не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Чорнуцького С. П.

 

Голова Державної
судової адміністрації України

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали