ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2011 року N 111

Про внесення змін до Інструкції з діловодства в органах прокуратури України

З метою удосконалення порядку надіслання Генеральною прокуратурою України, прокуратурами обласного рівня документів підпорядкованим прокурорам та організації їх виконання, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Внести такі зміни та доповнення до Інструкції з діловодства в органах прокуратури України, затвердженої наказом виконувача обов'язків Генерального прокурора України від 01.04.2010 N 18:

1.1. Доповнити розділ 5 пунктом 5.13 такого змісту:

"Не підлягають виконанню планові та позапланові завдання, інші доручення з контрольним терміном виконання (крім доручень щодо проведення перевірок звернень громадян, народних депутатів України, повідомлень у засобах масової інформації та у конкретних справах), листи орієнтовного характеру, листи-зауваження, що надійшли з вищестоящої прокуратури без реєстрації в організаційно-контрольному підрозділі".

1.2. Доповнити пункт 7.6 другим абзацом такого змісту:

"Надіслання підпорядкованим прокурорам планових та позапланових завдань, інших доручень з контрольним терміном виконання (крім доручень щодо проведення перевірок звернень громадян, народних депутатів України, повідомлень у засобах масової інформації та у конкретних справах), листів орієнтовного характеру, листів-зауважень без відмітки організаційно-контрольного підрозділу забороняється".

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, довести його до відома всіх прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали