МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 липня 2012 року N 1010/5

Про внесення змін до Концепції інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник України"

З метою удосконалення механізму офіційного оприлюднення нормативно-правових актів в інформаційному бюлетені "Офіційний вісник України" наказую:

1. Унести до Концепції інформаційного бюлетеня "Офіційний вісник України", затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 22 грудня 2006 року N 102/5, такі зміни: пункт 13 викласти у такій редакції:

"13. Оригінал-макет кожного номера "Офіційного вісника України" готується державним підприємством "Українська правова інформація", візується Генеральним директором цього державного підприємства або, в разі його відсутності, заступником Генерального директора з видавництва, керівником Департаменту Міністерства юстиції та/або його заступником, підписується до друку посадовою особою, яка відповідно до розподілу обов'язків, затвердженого наказом Міністерства юстиції, координує та контролює діяльність державного підприємства "Українська правова інформація".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Сєдова А. Ю.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали