Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.11.2019

м. Київ

N 3388/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 листопада 2019 р. за N 1145/34116

Про внесення змін до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 10 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", частини першої статті 6 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", з метою посилення вимог до державних реєстраторів

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 29 грудня 2015 року N 2790/5 (Наказ N 2790/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31 грудня 2015 року за N 1667/28112, виклавши їх у новій редакції, що додаються.

2. Департаменту приватного права (Ференс О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням нього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Д. Малюська

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
29 грудня 2015 року N 2790/5
(в редакції наказу Міністерства юстиції України
від 04 листопада 2019 року N 3388/5)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
05 листопада 2019 р. за N 1145/34116

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ
до державного реєстратора

Ці Кваліфікаційні вимоги, розроблені відповідно до Законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", поширюються на державних реєстраторів прав на нерухоме майно та державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що перебувають у трудових відносинах із суб'єктом державної реєстрації (далі - державні реєстратори).

Для державних реєстраторів, крім вимог, передбачених Законами України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу" та іншими законами України, встановлюються такі вимоги:

стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб'єктом державної реєстрації).

 

Директор Департаменту
приватного права

О. Ференс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали