ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 березня 2012 року N 122

Про внесення змін до Методичних рекомендацій

З метою приведення наказів Держфінінспекції України у відповідність із законодавством про державну реєстрацію нормативно-правових актів наказую:

1. Внести до Методичних рекомендацій щодо здійснення інспектування органами Державної фінансової інспекції України, затверджених наказом Держфінінспекції України від 14.12.2011 N 90 (Рекомендація N 90), такі зміни:

пункт 5.6 розділу V викласти в такій редакції:

"5.6. У визначених законодавством випадках посадові особи органів Держфінінспекції України можуть вимагати письмові пояснення від винних осіб, які на момент проведення ревізії звільнені, а також інформацію від інших осіб, які мали правові відносини з об'єктом контролю";

додаток 4 до Методичних рекомендацій виключити.

2. Відділу організації документообігу Департаменту адміністративно-господарського забезпечення довести цей наказ до відома заступників Голови та керівників структурних підрозділів Держфінінспекції України, державних фінансових інспекцій в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

П. П. Андрєєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали