МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 серпня 2011 року N 814

Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо проведення робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів України, які згідно із законодавством віднесено до зон радіоактивного забруднення

На виконання Указу Президента України від 11 жовтня 2010 р. N 937 "Про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи" в частині перегляду меж зон радіоактивного забруднення наказую:

1. У пункті 4 Методичних рекомендацій щодо проведення робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів України, які згідно із законодавством віднесено до зон радіоактивного забруднення, затверджених наказом МНС України від 27.07.2011 N 764, цифру та слово "2 мілізіверта" замінити цифрою та словом "1 мілізіверт" у відповідних відмінках.

2. Контроль за виконання цього наказу покласти на Голову Державного агентства України з управління зоною відчуження Холошу В. І.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали