ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 25.04.2018 р. N 3188-VII

Про внесення змін до Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14 грудня 2017 року N 2742-VII

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підпунктів 6.2 (Розпорядження N 1115), 6.3 пункту 6 Порядку розроблення міських цільових та комплексних програм, моніторингу та звітності про їх виконання (Розпорядження N 1115), затвердженого розпорядженням міського голови від 08 листопада 2016 року N 1115, з метою вдосконалення процедури надання соціальних послуг у м. Одесі Одеська міська рада вирішила:

1. Внести наступні зміни до Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14 грудня 2017 року N 2742-VII (Програма N 2742-VII):

1.1. Викласти розділ 1 Програми "Паспорт Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки" у новій редакції (додаток 1).

1.2. Викласти розділ 5 Програми "Напрями діяльності та заходи Програми" та розділ 6 Програми "Очікувані результати та ефективність Програми" у новій редакції (додаток 2).

1.3. Викласти додаток 1 "Ресурсне забезпечення Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки" до Програми у новій редакції (додаток 3).

1.4. Викласти додаток 2 "Напрями діяльності та заходи Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки" до Програми у новій редакції (додаток 4).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань соціальної політики та праці.

 

Міський голова

Г. Труханов

 

Додаток 1
до рішення Одеської міської ради
25.04.2018 N 3188-VII

1. Паспорт
Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки

(далі - Програма)

1.

Ініціатор розроблення Програми

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

2.

Розробник Програми

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

3.

Відповідальний виконавець Програми

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської

4.

Виконавці Програми

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, департамент міського господарства Одеської міської ради, департамент внутрішньої політики Одеської міської ради, Київська районна адміністрація Одеської міської ради, Малиновська районна адміністрація Одеської міської ради, Приморська районна адміністрація Одеської міської ради, Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради, служба у справах дітей Одеської міської ради, комунальна установа "Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення", комунальні установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси

5.

Термін реалізації Програми

2018 - 2020 роки

6.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього,

687497,4 тис. грн.

у тому числі:

6.1.

Кошти бюджету м. Одеси

687497,4 тис. грн.

 

Секретар ради

О. Потапський

 

Додаток 2
до рішення Одеської міської ради
25.04.2018 N 3188-VII

5. Напрями діяльності та заходи Програми

Виходячи з пріоритетів у соціальній політиці міста Одеси, визначені основні напрями реалізації Програми, що враховують комплекс заходів для вирішення найгостріших проблем соціального захисту найменш захищених категорій одеситів, які дозволять підтримати життєдіяльність зазначеної категорії мешканців міста, надати їм дієву допомогу.

Основними напрямами даної Програми є:

- фінансова підтримка ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

- фінансова підтримка ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) воїнів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України;

- сприяння діяльності громадських об'єднань ветеранів міста Одеси;

- фінансова підтримка громадян, які зареєстровані та фактично проживають у місті Одесі на оздоровлення;

- фінансова підтримка громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які зареєстровані та проживають у місті Одесі;

- фінансова підтримка дітей-сиріт, багатодітних сімей та сімей, які виховують дітей-інвалідів та дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням;

- забезпечення надання адресної допомоги та пільг населенню міста Одеси у сфері житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку та пільгового проїзду на залізничному транспорті;

- забезпечення надання послуг та інших видів допомоги соціально незахищеним верствам населення, які зареєстровані та фактично проживають у місті Одесі, громадянам, які не є мешканцями міста Одеси, але постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій на території міста Одеси;

- забезпечення надання соціальних та побутових послуг;

- забезпечення надання допомоги у вигляді гарячих обідів;

- відзначення пам'ятних дат та свят;

- забезпечення заходів зі сприяння зайнятості та активному довголіттю людей похилого віку;

- забезпечення виконання заходів з організаційно-правового, технічного та інформаційного забезпечення Програми.

Напрями діяльності та заходи Програми наведено у додатку 2.

6. Очікувані результати та ефективність Програми

Реалізація заходів Програми забезпечить можливість отримання понад 150 тисячами соціально незахищених громадян міста Одеси різних видів додаткових соціальних послуг та допомоги, що дозволить пом'якшити соціальну напругу у зв'язку з негативним впливом інфляційних процесів і відчути реальну допомогу з боку місцевої влади.

У межах заходів на підтримку ветеранів Другої світової війни та на території інших держав (Афганістан, Чилі, Єгипет, Іспанія, В'єтнам, Ефіопія, острів Куба тощо), учасників антитерористичної операції у боротьбі за територіальну цілісність України, сімей загиблих (померлих) воїнів та дітей війни здійснюватимуться заходи щодо поліпшення рівня життя цих категорій, завдяки чому будуть вирішені їх побутові проблеми.

Учасники оборони/визволення міста Одеси та учасники Параду Перемоги будуть отримувати стипендію Одеського міського голови у розмірі 2000 грн.

Інваліди Другої світової війни отримуватимуть щомісячну муніципальну надбавку у розмірі 800 грн.

До Дня Перемоги з метою увічнення безсмертного подвигу народу над німецько-фашистськими загарбниками, вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління більше 80-ти тисяч ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) воїнів, в'язнів гетто та концтаборів, дітей війни отримають адресну одноразову муніципальну допомогу.

Також з метою вшанування подвигу ветеранів війни - учасників оборони/визволення міста Одеси, визволення України від німецько-фашистських загарбників, партизанів-підпільників, до Дня визволення міста Одеси, Дня героїчної оборони міста Одеси, Дня партизанської слави та Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників буде надана адресна одноразова матеріальна допомога у розмірі 1000 грн.

Інваліди війни та учасники бойових дій, які за станом здоров'я не мають можливості отримати санаторно-курортне лікування за межами міста Одеси, зможуть отримати санаторно-курортне лікування в санаторіях, розташованих на території міста, за рахунок місцевого бюджету.

Крім загального права на пільги ветеранів війни, необхідно ще врахувати і можливість використання цього права. До декларованих пільг можна віднести деякі найбільш значні і найменш поширені види пільг, зокрема пільги на проведення ремонту будинків (квартир). Протягом 2018 - 2020 років передбачається допомога ветеранам війни у проведенні ремонту житла (будинків, квартир).

З 2018 року ветерани війни на території інших держав, учасники антитерористичної операції на Сході України та члени сімей загиблих (померлих) воїнів, які за статусом є інвалідами війни та родинами загиблих (померлих) воїнів, отримуватимуть адресну щомісячну грошову допомогу в середньому розмірі 1500 грн., учасники бойових дій отримуватимуть адресну одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем у середньому розмірі 2000 грн.

Переміщеним особам з тимчасово окупованої території України на підставі довідки про взяття на облік таких осіб, що видається органами соціального захисту населення, та акта обстеження матеріально-побутових умов проживання буде надаватися фінансова підтримка на вирішення соціально-побутових проблем.

У результаті виконання Програми також очікується поліпшення організаційної і фінансової спроможності реалізації статутної діяльності організацій ветеранів міста Одеси шляхом надання їм фінансової підтримки, сприяння безпосередній участі громадян у вирішенні проблем територіальної громади міста, залучення організацій ветеранів міста Одеси до виконання суспільно значимих для міста завдань. Також передбачається сприяння органів влади, місцевого самоврядування у розвитку ефективної соціальної політики щодо ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) воїнів та дітей війни.

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримають одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 2000 грн., удови загиблих (померлих) громадян, смерть яких пов'язана з аварією на Чорнобильській АЕС, отримають одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 1200 грн. Здійснюватимуться заходи з оздоровлення зазначеної категорії осіб.

Поліпшення стану надання пільг, адресної муніципальної допомоги у сфері житлово-комунальних послуг мешканцям міста Одеси дасть змогу зменшити соціальну напругу у суспільстві і на місцевому рівні підвищити рівень забезпеченості та захищеності населення. Розмір муніципальної допомоги на погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги збільшений та становитиме 3000 грн.

Близько 85 тисяч громадян міста Одеси отримають щомісячну адресну муніципальну дотацію для розрахунків за опалення.

Інваліди по зору I - II груп отримуватимуть пільги з оплати житлово-комунальних послуг.

Близько 3 тисяч дітей, а саме діти-інваліди до 18 років, діти-сироти, діти, які перебувають під опікою чи піклуванням, діти з багатодітних сімей віком до 18 років, отримають дотацію на придбання хлібобулочних виробів, розмір якої з 2018 року збільшиться до 60 грн. щомісяця.

Задля посилення турботи про стан багатодітних сімей, створення належних умов для їх нормального функціонування, сприяння гармонійному розвитку кожної дитини з урахуванням її фізіологічних особливостей дітям з багатодітних сімей віком до 18 років буде надаватися одноразова адресна грошова допомога, розмір якої збільшено до 300 грн. Багатодітним сім'ям та будинкам сімейного типу, на вихованні в яких є діти, буде надаватися допомога на придбання будівельних матеріалів з метою проведення ремонту будинків (квартир) для поліпшення умов проживання.

Сім'ї, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями віком до 18 років, отримуватимуть одноразову адресну грошову допомогу для дітей-інвалідів у розмірі по 1000 грн., для дітей-інвалідів з малозабезпечених родин - по 3000 грн.

Найстарішим мешканцям міста Одеси, яким виповнюється 100 і більше років, для привітання з днем народження буде надаватися одноразова адресна грошова допомога у розмірі 3000 грн.

Щомісячно надаватиметься адресна грошова допомога окремій категорії громадян, а саме дітям-сиротам; матерям, удовам та дітям працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов'язків; громадянам міста віком старше 100 років; праведникам народів Світу, Почесним громадянам міста Одеси та реабілітованим громадянам.

Незахищеним верствам населення та пільговим категоріям громадян надаватиметься адресна грошова допомога на проведення оперативного лікування, придбання медикаментів, допомога у зв'язку з пожежею в оселі, на придбання побутової техніки та газового обладнання, на вирішення інших гострих та невідкладних соціальних потреб.

Більше 2 тисяч соціально незахищених громадян міста Одеси отримуватимуть щоденне безкоштовне гаряче харчування.

Завдяки реалізації інноваційного проекту "Університет третього віку" громадяни міста похилого віку отримуватимуть змогу подолати негативні ознаки старіння за допомогою пропаганди психічної та фізичної активності. Люди пенсійного або передпенсійного віку встановлюватимуть міжособистісні контакти і будуть брати участь у заняттях, що сприятиме можливості їх самореалізації, вплине на почуття власної значимості та цінності.

Освіта - це протидія процесу старіння, боротьба з ним. Крім того, у цих людей виникне бажання збільшити і поглибити знання.

Допомога людям похилого віку у цей важкий період життя заснована на стимуляції особистої активності. Заняття в Університеті сприяють підготовці слухачів до громадської діяльності. Працюючи для себе, можна бути корисним для інших. Університет прагнутиме, щоб випускники брали участь в якості волонтерів у багатьох благодійних, соціальних, екологічних та культурних акціях, що проводяться в місті Одесі.

Прийняття Програми, запровадження більш якісних механізмів надання соціальних послуг дозволить більш ефективно розв'язувати соціальні проблеми мешканців міста, оскільки до їх вирішення будуть застосовані принципи системності, комплексності та взаємодії органів місцевого самоврядування з об'єднаннями громадян, розвитку само- та взаємодопомоги.

Таким чином, завдяки реалізації Програми буде досягнута основна мета - покращення добробуту та якості життя мешканців міста. Тобто створення таких умов життя, в яких людина може фізично і розумово розвиватися, реалізовувати свої здібності, задовольняти власні і водночас суспільно позитивні потреби та інтереси.

 

Секретар ради

О. Потапський

 

Додаток 3
до рішення Одеської міської ради
25.04.2018 N 3188-VII

"Додаток 1
до Програми

Ресурсне забезпечення Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки

Джерела фінансування, які пропонується залучити на виконання Програми

Роки виконання Програми

Усього витрат на виконання Програми (тис. грн.)

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Усього, в т. ч.:

285912,6

193501,8

208083,0

687497,4

Бюджет міста Одеси, усього,

285912,6

193501,8

208083,0

687497,4

у т. ч. за головними розпорядниками бюджетних коштів:

департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

261912,6

168501,8

181583,0

611997,4

департамент міського господарства Одеської міської ради

1300,0

1300,0

1300,0

3900,0

департамент внутрішньої політики Одеської міської ради

2000,0

2000,0

2000,0

6000,0

Київська районна адміністрація Одеської міської ради

4240,0

4740,0

5240,0

14220,0

Малиновська районна адміністрація Одеської міської ради

4240,0

4240,0

4240,0

12720,0

Приморська районна адміністрація Одеської міської ради

4240,0

4740,0

5240,0

14220,0

Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради

4280,0

4780,0

5280,0

14340,0

служба у справах дітей Одеської міської ради

3700,0

3200,0

3200,0

10100,0

".

 

Секретар ради

О. Потапський

 

Додаток 4
до рішення Одеської міської ради
25.04.2018 N 3188-VII

"Додаток 2
до Програми

Напрями діяльності та заходи Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2018 - 2020 роки

N
з/п

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн, у тому числі:

Очікуваний результат

Усього

2018 рік

2019 рік

2020 рік

1. Фінансова підтримка ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

1.1.

Надання адресної щомісячної стипендії Одеського міського голови ветеранам війни - учасникам оборони/визволення міста Одеси та учасникам Параду Перемоги 1945 року

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

2520,0

960,0

840,0

720,0

Щомісячна матеріальна підтримка 40 ветеранів війни - учасників оборони/визволення міста Одеси та Параду Перемоги 1945 року, у розмірі 2000 грн

1.2.

Надання адресної щомісячної муніципальної надбавки інвалідам Другої світової війни (1941 - 1945 рр.)

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

28800,0

10560,0

9600,0

8640,0

Щомісячна матеріальна підтримка 1100 інвалідів Другої світової війни у розмірі 800 грн

1.3.

Надання адресної одноразової муніципальної допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

78960,0

18540,0

26320,0

34100,0

Матеріальна підтримка ветеранів, сімей загиблих (померлих) воїнів та дітей Другої світової війни (1941 - 1945 рр.), а саме:
- 1400 інвалідів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій у розмірі 500 грн 18 рік), 600 грн (2019 рік) та 1000 грн (2020 рік);
- 9100 учасників війни, в'язнів гетто та концтаборів, сімей загиблих (померлих) ветеранів у розмірі 400 грн (2018 рік), 500 грн (2019 рік) та 600 грн (2020 рік);
- 71000 дітей війни у розмірі 200 грн (2018 рік), 300 грн (2019 рік) та 400 грн (2020 рік)

1.4.

Надання адресної матеріальної допомоги в особливих випадках ветеранам війни

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

6000,0

2000,0

2000,0

2000,0

Матеріальна підтримка осіб з числа ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", відповідно до розпоряджень міського голови

1.5.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги на проведення ремонту будинків (квартир) або компенсацію витрат на його проведення ветеранам війни

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

3000,0

1000,0

1000,0

1000,0

Матеріальна підтримка ветеранів Другої світової війни (1941 - 1945 рр.) для поліпшення умов проживання

Київська районна адміністрація Одеської міської ради

720,0

240,0

240,0

240,0

Малиновська районна адміністрація Одеської міської ради

720,0

240,0

240,0

240,0

Приморська районна адміністрація Одеської міської ради

720,0

240,0

240,0

240,0

Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради

840,0

280,0

280,0

280,0

1.6.

Надання адресної щомісячної муніципальної допомоги інвалідам війни та сім'ям загиблих (померлих інвалідів війни) воїнів, які безпосередньо брали участь у бойових діях на території інших держав

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

15120,0

5040,0

5040,0

5040,0

Щомісячна матеріальна підтримка 440 інвалідів війни I - III груп, які безпосередньо брали участь у бойових діях на території інших держав, та 85 сімей загиблих (померлих інвалідів війни) воїнів, які безпосередньо брали участь у бойових діях на території інших держав, у середньому розмірі 800 грн

1.7.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги (на вирішення соціально-побутових проблем) ветеранам війни та сім'ям загиблих (померлих) ветеранів війни на території інших держав

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

3090,0

1030,0

1030,0

1030,0

Матеріальна підтримка 500 ветеранів війни на території інших держав у середньому розмірі 2000 грн та 30 сімей загиблих (померлих) ветеранів війни на території інших держав у розмірі 1000 грн

1.8.

Безоплатні ритуальні послуги та поховання

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

7500,0

2500,0

2500,0

2500,0

Здійснення безоплатних ритуальних послуг та поховання осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, інвалідів війни у середньому розмірі 4000 грн

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

144990,0

41630,0

48330,0

55030,0

 

2. Фінансова підтримка ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) воїнів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

2.1.

Надання адресної щомісячної муніципальної допомоги інвалідам війни, сім'ям загиблих (померлих) воїнів, які брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та сім'ям військовослужбовців, зниклих без вісті в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

6480,0

2160,0

2160,0

2160,0

Щомісячна матеріальна підтримка 80 інвалідів війни I - III груп, які брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України; 40 сімей загиблих (померлих) воїнів, які брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та сімей військовослужбовців, зниклих без вісті в зоні проведення антитерористичної операції, у середньому розмірі 1500 грн

2.2.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги (на вирішення соціально-побутових проблем) ветеранам війни та сім'ям загиблих (померлих) ветеранів війни, які брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (крім діючих військовослужбовців та службовців силових відомств)

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

4854,0

1618,0

1618,0

1618,0

Матеріальна підтримка 804 ветеранів війни у середньому розмірі 2000 грн та 10 сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, у розмірі 1000 грн

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

11334,0

3778,0

3778,0

3778,0

 

3. Сприяння діяльності громадських об'єднань ветеранів міста Одеси

3.1.

Сприяння створенню та діяльності громадських об'єднань ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) воїнів та дітей війни міста Одеси

2018 - 2020 роки

Департамент внутрішньої політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

6000,0

2000,0

2000,0

2000,0

Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів міста Одеси для здійснення статутної діяльності

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

6000,0

2000,0

2000,0

2000,0

 

4. Фінансова підтримка громадян, які зареєстровані та фактично проживають у місті Одесі, на оздоровлення

4.1.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій та ветеранам праці для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам Одещини

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

4200,0

1400,0

1400,0

1400,0

Матеріальна підтримка 200 інвалідів війни, учасників бойових дій та ветеранів праці для здійснення оздоровчих заходів у середньому розмірі 7000 грн

4.2.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам Одещини

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

3780,0

1260,0

1260,0

1260,0

Грошова підтримка для здійснення оздоровчих заходів постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, вдовів загиблих (померлих) громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на придбання путівок для 180 осіб у середньому розмірі 7000 грн

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

7980,0

2660,0

2660,0

2660,0

 

5. Фінансова підтримка громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які зареєстровані та фактично проживають

5.1.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та вдовам загиблих (померлих) громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

1332,0

444,0

444,0

444,0

Грошова підтримка 120 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які віднесені до I та II категорій, з I групою інвалідності, а також з II, III групою інвалідності, розмір пенсії яких не перевищує 4000 грн, у розмірі 2000 грн та 170 вдів загиблих (померлих) громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, у розмірі 1200 грн

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

1332,0

444,0

444,0

444,0

 

6. Фінансова підтримка дітей-сиріт, багатодітних сімей та сімей, які виховують дітей-інвалідів, та дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням

6.1.

Надання адресної щомісячної муніципальної допомоги на придбання хлібобулочних виробів дітям

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення", комунальні установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси

бюджет м. Одеси

7840,8

2160,0

2613,6

3067,2

Фінансова підтримка сімей, в яких виховуються діти-інваліди до 18 років, діти-сироти, діти, які перебувають під опікою чи піклуванням, діти з багатодітних сімей віком до 18 років, які є підопічними комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси, шляхом надання муніципальної допомоги на придбання хлібобулочних виробів для 3630 дітей (у середньому) у розмірі 60 грн

6.2.

Надання адресної щомісячної муніципальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням

2018 - 2020 роки

Служба у справах дітей Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

3600,0

1200,0

1200,0

1200,0

Щомісячна матеріальна підтримка 200 дітей-сиріт та дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, у розмірі 500 грн

6.3.

Надання адресної одноразової муніципальної допомоги дітям-інвалідам

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

2358,0

769,0

786,0

803,0

Фінансова підтримка сімей, в яких виховуються діти-інваліди віком до 18 років, які є підопічними комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси, шляхом надання муніципальної допомоги для 568 дітей-інвалідів (у середньому) у розмірі 1000 грн та для 67 дітей-інвалідів з малозабезпечених сімей (у середньому) у розмірі 3000 грн

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

432,0

144,0

144,0

144,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

945,0

315,0

315,0

315,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

339,0

105,0

113,0

121,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

642,0

205,0

214,0

223,0

6.4

Надання адресної одноразової муніципальної допомоги дітям з багатодітних сімей

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

2467,8

813,0

822,6

832,2

Фінансова підтримка багатодітних сімей, в яких виховуються діти віком до 18 років, які є підопічними комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси, шляхом надання муніципальної допомоги для 2710 дітей (у середньому) у розмірі 300 грн

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

495,0

165,0

165,0

165,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

1094,4

364,8

364,8

364,8

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

373,5

121,5

124,5

127,5

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

504,9

161,7

168,3

174,9

6.5.

Надання допомоги на придбання будівельних матеріалів для проведення ремонту будинків (квартир) багатодітним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, які знаходяться на балансі служби у справах дітей Одеської міської ради

2018 - 2020 роки

Служба у справах дітей Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

6500,0

2500,0

2000,0

2000,0

Поліпшення житлових умов проживання 50 багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які знаходяться на балансі служби у справах дітей Одеської міської ради, шляхом надання допомоги на придбання будівельних матеріалів для проведення ремонту житла у середньому розмірі 50000 грн

6.6.

Надання допомоги багатодітним сім'ям, в яких народилося водночас четверо і більше дітей

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

900,0

300,0

300,0

300,0

Надання всебічної допомоги багатодітним родинам, в яких народилося водночас четверо і більше дітей, на вирішення соціально-побутових проблем

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

23666,6

7742,0

7722,2

8202,4

 

7. Забезпечення надання адресної допомоги та пільг населенню міста Одеси у сфері житлово-комунальних послуг, послуг зв'язку та пільгового проїзду на залізничному транспорті

7.1.

Надання адресної одноразової муніципальної допомоги на погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

4500,0

1500,0

1500,0

1500,0

Фінансова підтримка 500 громадян міста, які опинилися у складній життєвій ситуації, на погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у середньому розмірі 3000 грн

7.2.

Надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг інвалідам по зору I (50 %) та II (40 %) груп

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

6276,9

1979,5

2096,3

2201,1

Фінансова підтримка для 1000 інвалідів по зору шляхом надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг

7.3.

Надання пільг з оплати послуг зв'язку

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

21562,7

6800,1

7201,3

7561,3

Фінансова підтримка в середньому 19500 громадян пільгових категорій шляхом надання пільг з оплати послуг зв'язку

7.4.

Надання адресної щомісячної муніципальної дотації для розрахунків за опалення (січень, лютий, березень)

2018 рік

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

107010,0

107010,0

0,0

0,0

Фінансова підтримка для розрахунків за опалення, а саме: у січні, лютому, березні 2018 року - для 89175 осіб (на одну сім'ю) з числа непрацюючих пенсіонерів, які отримують пенсію у розмірі до 1900 грн, у розмірі 400 грн

7.5.

Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремим категоріям громадян на залізничному транспорті

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

15001,2

5000,4

5000,4

5000,4

Фінансова підтримка в середньому 181833 громадян пільгових категорій шляхом надання пільгового проїзду

Всього за напрямками діяльності

бюджет м. Одеси

154350,8

122290,0

15798,0

16262,8

 

8. Забезпечення надання послуг та інших видів допомоги соціально незахищеним верствам населення, які зареєстровані та фактично проживають у місті Одесі, громадянам, які не є мешканцями міста Одеси, але постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій на території міста Одеси

8.1.

Надання адресної матеріальної допомоги в особливих випадках громадянам міста Одеси

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

108000,0

35000,0

36000,0

37000,0

Грошова підтримка осіб з числа громадян міста, які опинились у складній життєвій ситуації, громадян, які не є мешканцями міста Одеси, але постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій на території міста Одеси, відповідно до розпоряджень міського голови

8.2.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги на привітання осіб, яким виповнюється 100 і більше років

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

468,0

156,0

156,0

156,0

Привітання 52 громадян міста, яким виповнюється 100 і більше років, з виплатою грошової допомоги у розмірі 3000 грн

8.3.

Надання адресної матеріальної допомоги рішенням Піклувальної ради

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

96425,0

28525,0

32300,0

35600,0

Грошова допомога для осіб з числа малозабезпечених верств населення, громадян пільгових категорій та таких, які опинилися у скрутних життєвих обставинах

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

24860,0

7700,0

8360,0

8800,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

12480,0

3500,0

4180,0

4800,0

Грошова підтримка для підопічних комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси, які опинились у складній життєвій ситуації

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

22825,0

6825,0

7600,0

8400,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

11350,0

3150,0

3800,0

4400,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

24910,0

7350,0

8360,0

9200,0

8.4.

Надання адресної матеріальної допомоги розпорядженнями голів районних адміністрацій Одеської міської ради

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

52500,0

16000,0

17500,0

19000,0

Грошова підтримка для осіб з числа громадян міста, які опинились у складній життєвій ситуації, громадян, які не є мешканцями міста Одеси, але постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій на території міста Одеси, відповідно до розпоряджень голів районних адміністрацій Одеської міської ради

Київська районна адміністрація Одеської міської ради

13500,0

4000,0

4500,0

5000,0

Малиновська районна адміністрація Одеської міської ради

12000,0

4000,0

4000,0

4000,0

Приморська районна адміністрація Одеської міської ради

13500,0

4000,0

4500,0

5000,0

Суворовська районна адміністрація Одеської міської ради

13500,0

4000,0

4500,0

5000,0

8.5.

Надання адресної щомісячної муніципальної допомоги

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальні установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси

бюджет м. Одеси

2592,0

864,0

864,0

864,0

Фінансова підтримка окремої категорії громадян, а саме:
- 58 матері, удови і дитини працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов'язків, у розмірі 500 грн;
- 45 громадян міста віком старше 100 років у розмірі 600 грн;
- 6 Почесних громадян міста Одеси у розмірі 1000 грн;
- 2 праведників народів Світу у розмірі 500 грн;
- 9 реабілітованих громадян, на яких поширюється чинність Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні", у розмірі 1000 грн

8.6.

Відшкодування витрат за користування позавідомчою охоронною сигналізацією житла особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

14,4

4,8

4,8

4,8

Фінансова підтримка 2 осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, у розмірі 100 грн (I квартал 2018 року), у розмірі 200 грн (II - IV квартали 2018 року, 2019 рік, 2020 рік))

8.7.

Встановлення приладів обліку холодної та гарячої води у квартирах малозабезпечених та пільгових верств населення

2018 - 2020 роки

Департамент міського господарства Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

3900,0

1300,0

1300,0

1300,0

Допомога 3250 інвалідам війни, учасникам війни, учасникам бойових дій, громадян зі статусом "дитина війни" та особам, які перебувають на обліку в комунальних установах "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси, багатодітним сім'ям, особам, визначеним рішенням Піклувальної ради департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, зі встановлення приладів обліку холодної та гарячої води

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

263899,4

81849,8

88124,8

93924,8

 

9. Забезпечення надання соціальних та побутових послуг

9.1.

Відшкодування надання побутових послуг (пральні послуги - 5 кг білизни на місяць та банні послуги - 4 рази на місяць)

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальні установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси

бюджет м. Одеси

2389,0

782,8

802,8

803,4

Допомога підопічним комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси у вигляді пральних послуг для 180 осіб у середньому розмірі 79,02 грн (2018 р.), 88,34 грн (2019 р.), 88,62 грн (2020 р.) та банних послуг для 150 осіб у середньому розмірі 340 грн

9.2.

Надання соціальної послуги у вигляді постільної білизни

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

2373,8

791,4

792,0

790,4

Забезпечення 1856 підопічних комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси, які мають IV - V групу рухової активності та осіб з I групою інвалідності, постільною білизною, середня вартість якої складає 425 грн (2018 р.), 450 грн (2019 р.), 475 грн (2020 р.)

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

594,5

198,9

198,0

197,6

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

595,4

199,8

198,0

197,6

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

592,8

197,2

198,0

197,6

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

591,1

195,5

198,0

197,6

9.3.

Надання соціальної послуги у вигляді тонометрів, глюкометрів та допоміжних засобів (ланцети та тест-смужки)

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

2040,0

680,0

680,0

680,0

Допомога підопічним комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси у вигляді глюкометрів, тонометрів для 680 осіб у середньому розмірі 1000 грн

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

360,0

120,0

120,0

120,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

540,0

180,0

180,0

180,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

780,0

260,0

260,0

260,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

360,0

120,0

120,0

120,0

9.4.

Надання соціальної послуги у вигляді окулярів

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

918,0

275,4

306,0

336,6

Допомога підопічним комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси у вигляді окулярів для 612 осіб у середньому розмірі 450 грн (2018 р.), 500 грн (2019 р.),550 грн (2020 р.)

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

210,0

63,0

70,0

77,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

333,0

99,9

111,0

122,1

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

210,0

63,0

70,0

77,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

165,0

49,5

55,0

60,5

9.5

Надання соціальної послуги у вигляді наборів побутової хімії

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

1620,5

498,6

540,2

581,7

Допомога підопічним комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси у вигляді наборів побутової хімії для 8310 осіб у середньому розмірі 60 грн (2018 р.), 65 грн (2019 р.), 70 грн (2020 р.)

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

507,0

156,0

169,0

182,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

294,5

90,6

98,2

105,7

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

448,5

138,0

149,5

161,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

370,5

114,0

123,5

133,0

9.6.

Надання соціальної послуги у вигляді засобів особистої гігієни

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

1745,0

540,1

581,7

623,2

Допомога підопічним комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси у вигляді засобів особистої гігієни для 8310 осіб у середньому розмірі 65 грн (2018 р.), 70 грн (2019 р.), 75 грн (2020 р.)

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

546,0

169,0

182,0

195,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

317,0

98,1

105,7

113,2

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

483,0

149,5

161,0

172,5

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

399,0

123,5

133,0

142,5

9.7

Надання соціальної послуги у вигляді ортопедичних матраців

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

1518,0

558,0

480,0

480,0

Допомога підопічним комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси у вигляді ортопедичних матраців для 93 осіб у середньому розмірі 6000 грн

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

438,0

198,0

120,0

120,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

360,0

120,0

120,0

120,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

360,0

120,0

120,0

120,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

360,0

120,0

120,0

120,0

9.8.

Надання соціальної послуги у вигляді допоміжних засобів для особистої гігієни

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

600,0

200,0

200,0

200,0

Допомога підопічним комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси у вигляді засобів особистої гігієни (сидіння для ванни та душу, східці, підставки для ванни) для 80 осіб у середньому розмірі 2500 грн

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

150,0

50,0

50,0

50,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

150,0

50,0

50,0

50,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

150,0

50,0

50,0

50,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

150,0

50,0

50,0

50,0

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

13204,3

4326,3

4382,7

4495,3

 

10. Забезпечення надання допомоги у вигляді гарячих обідів

10.1.

Відшкодування надання послуг у вигляді гарячих обідів

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальні установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси

бюджет м. Одеси

49267,5

15502,5

16438,5

17326,5

Забезпечення 2340 підопічних комунальних установ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси, малозабезпечених громадян гарячими обідами. Середній розмір обіду складатиме 26,50 грн (2018 р.), 28,10 грн (2019 р.), 29,50 грн (2020 р.)

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

49267,5

15502,5

16438,5

17326,5

 

11. Відзначення пам'ятних дат та свят

11.1.

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги до Дня визволення міста Одеси

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

24,0

9,0

8,0

7,0

Грошова допомога для 9 ветеранів війни - учасників визволення міста Одеси, які брали участь у бойових діях Другої світової війни (1941 - 1945 рр.), у розмірі 1000 грн

11.2

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги до Дня героїчної оборони міста Одеси

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

61,0

22,0

20,0

19,0

Грошова допомога для 22 ветеранів війни - учасників оборони міста Одеси, які брали участь у бойових діях Другої світової війни (1941- 1945 рр.), у розмірі 1000 грн

11.3

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги до Дня партизанської слави

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

68,0

25,0

23,0

20,0

Грошова допомога для 25 ветеранів війни - партизан і підпільників у період Другої світової війни (1941 - 1945 рр.), у розмірі 1000 грн

11.4

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги до Дня визволення України від фашистських загарбників

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

120,0

40,0

40,0

40,0

Грошова допомога для 40 ветеранів війни - учасників визволення України від фашистських загарбників, у розмірі 1000 грн

11.5.

Проведення святкових та урочистих заходів

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради

бюджет м. Одеси

270,0

90,0

90,0

90,0

Відзначення Дня Перемоги, Дня визволення міста Одеси, Дня оборони міста Одеси, Дня партизанської слави, Дня людей похилого віку, Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, Міжнародного дня інвалідів, Дня вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, Дня пам'яті Чорнобиля, Дня працівників соціальної сфери, Дня Незалежності України та інших свят і заходів

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

543,0

186,0

181,0

176,0

 

12. Забезпечення заходів зі сприяння зайнятості та активному довголіттю людей похилого віку

12.1.

Відзначення пам'ятних дат та свят, пов'язаних з активним довголіттям

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

910,0

280,1

303,6

326,3

Відзначення пам'ятних дат та свят, пов'язаних з активним довголіттям

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

180,0

60,0

60,0

60,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

270,0

75,0

90,0

105,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

389,0

122,7

129,9

136,4

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

71,0

22,4

23,7

24,9

12.2.

Організація надання соціально-педагогічної послуги "Університет третього віку"

2018 - 2020 роки

Усього, в т. ч.:

бюджет м. Одеси

1871,8

607,9

623,0

640,9

Організація і забезпечення роботи Університету третього віку

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси"

225,0

75,0

75,0

75,0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району міста Одеси"

567,3

189,1

189,1

189,1

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси"

542,2

171,0

181,1

190,1

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району міста Одеси"

537,3

172,8

177,8

186,7

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

2781,8

888,0

926,6

967,2

 

13. Забезпечення виконання заходів з організаційно-правового, технічного та інформаційного забезпечення Програми

13.1.

Послуги з банківського обслуговування Програми (послуги з інкасації та комісія банку за видачу готівки, послуги з поштового збору)

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальні установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" районів міста Одеси

бюджет м. Одеси

3600,0

1200,0

1200,0

1200,0

Забезпечення проведення платежів та отримання грошової допомоги

13.2.

Поповнення матеріально-технічної бази департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальної установи "Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення"

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення"

бюджет м. Одеси

450,0

150,0

150,0

150,0

Поповнення матеріально-технічної бази

13.3.

Забезпечення роботи та обслуговування єдиної бази даних окремих категорій населення міста Одеси, одержувачів усіх видів соціальної допомоги та пільг

2018 - 2020 роки

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, комунальна установа "Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарчого забезпечення"

бюджет м. Одеси

4098,0

1266,0

1366,0

1466,0

Скорочення термінів надання усіх видів соціальної допомоги та пільг мешканцям міста Одеси

Всього за напрямом діяльності

бюджет м. Одеси

8148,0

2616,0

2716,0

2816,0

 

Всього за Програмою

бюджет м. Одеси

687497,4

285912,6

193501,8

208083,0

 

".

 

Секретар ради

О. Потапський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали