СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ

НАКАЗ

04.01.2018

м. Київ

N 3

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 січня 2018 р. за N 120/31572

Про внесення змін до наказу Центрального управління Служби безпеки України від 13 січня 2014 року N 5

Відповідно до статей 10, 13 Закону України "Про Службу безпеки України", з метою покращення харчування у санаторно-курортних закладах Служби безпеки України

НАКАЗУЮ:

1. Пункти 2 - 4 наказу Центрального управління Служби безпеки України від 13 січня 2014 року N 5 "Про харчування у санаторно-курортних та оздоровчих закладах Служби безпеки України" (Перелік N 5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 лютого 2014 року за N 221/24998, викласти в такій редакції:

"2. Харчування та заміну харчових продуктів у санаторно-курортних та оздоровчих закладах Служби безпеки України здійснювати:

у санаторіях "Трускавець", "Одеса" та "Ворзель" Служби безпеки України згідно з додатками 1 (Постанова N 918), 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2012 року N 918 "Про затвердження нормативів харчування в державних і комунальних дитячих санаторно-курортних закладах (крім протитуберкульозних)" (Постанова N 918) - щодо дітей віком від 3 до 7 років для відповідних вікових груп;

у державній установі "База відпочинку "Любич" Служби безпеки України, дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Любич" державної установи "База відпочинку "Любич" Служби безпеки України (далі - дитячий заклад "Любич"), позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Дитячий оздоровчий табір "Лісний" Санаторію "Ворзель" Служби безпеки України (далі - дитячий оздоровчий табір "Лісний"), оздоровчому таборі "Маяк" Служби безпеки України згідно з додатками 6, 8 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року N 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку" (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року N 353 (Постанова N 353)) - щодо дітей відповідних вікових груп.

3. Організацію харчування у дитячому оздоровчому таборі "Лісний" та дитячому закладі "Любич" здійснювати згідно з вимогами Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005 року N 242/329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2005 року за N 661/10941.

4. Харчування та заміну харчових продуктів у санаторіях Служби безпеки України щодо осіб, які перебувають на санаторно-курортному або реабілітаційному лікуванні, та дітей старше 7 років здійснювати згідно з Переліком середньодобового набору харчових продуктів на одну повнолітню особу в санаторно-курортних та оздоровчих закладах Служби безпеки України та Нормами заміни харчових продуктів на одну повнолітню особу за енергетичною цінністю в санаторно-курортних та оздоровчих закладах Служби безпеки України, затвердженими цим наказом.".

2. Начальникам Управління правового забезпечення та Військово-медичного управління Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби
генерал армії України

В. Грицак

ПОГОДЖЕНО:

 

Керівник Секретаріату Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні

Р. Іллічов

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Голова профспілки працівників
державних установ України

Ю. М. Піжук

Перший заступник Міністра
соціальної політики України

О. Крентовська

Т. в. о. Міністра
освіти і науки України

В. В. Ковтунець

В. о. Міністра охорони
здоров'я України

У. Супрун

Голова Об'єднаного комітету
профспілки СБ України

В. Шатілов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали