ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2012 року N 211

Про внесення змін до наказу Державного казначейства України від 12.11.2010 N 420

З метою удосконалення Порядку відображення в бухгалтерському обліку операцій щодо руху коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Державного казначейства України від 12.11.2010 N 420, наказую:

1. Унести до Порядку відображення в бухгалтерському обліку операцій щодо руху коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Державного казначейства України від 12.11.2010 N 420 (далі - Порядок), такі зміни:

у пункті 1.1 глави 1 Порядку після рядка:

"Дебет

1711

Субрахунки єдиного казначейського рахунку"


доповнити рядком:

 

"3144*

Рахунок для здійснення централізованого перерахування коштів загального фонду місцевих бюджетів".


2. Органам Державної казначейської служби України забезпечити відображення у бухгалтерському обліку операцій щодо руху коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням внесених змін.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту інформаційних технологій та корпоративної телекомунікації (Шевчук В. М.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення з урахуванням вимог цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та начальників Головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 

Голова

С. І. Харченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали