Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 27 грудня 2013 року N 217

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 лютого 2019 року N 74

Про внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 27 грудня 2013 року N 217

Відповідно до Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року N 215 (Постанова N 215), та з метою запровадження централізованої моделі здійснення видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів наказую:

1. Унести у додаток до Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій з виконання бюджетів у системі Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 27 грудня 2013 року N 217 (Порядок N 217) (у редакції наказу Державної казначейської служби України від 18 грудня 2018 року N 396 (Порядок N 396)), такі зміни:

1) у пункті 1:

підпункт чотири викласти у такій редакції:

"H (1 знак) - ознака, яка може приймати такі значення:

Найменування

Ознака

Деталізований облік надходжень за відповідними нормативно-правовими актами

2

Державна фіскальна служба України (митні платежі)

5

Ознака для автоматичного погашення кредиту наданого з загального фонду

6

Ознака для автоматичного погашення кредиту наданого з спеціального фонду

7

Ознака для відображення операцій із зарахування пені

8

Державна фіскальна служба України (великі платники податків)

9

Якщо деталізація обліку непотрібна, параметр Н має значення "0".

При відкритті рахунків для зарахування до державного (місцевого) бюджету надходжень від повернення кредитів (позик), наданих з державного (місцевого) бюджету, наданих за рахунок коштів залучених Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста або під місцеві гарантії, ознака Н може мати значення: 6, 7, 8.";

у підпункті двадцять три після слова та знаків "(договорів)" доповнити словом "тощо";

2) у абзаці четвертому пункту 8 слова "субвенцій загального фонду місцевого бюджету" замінити на "міжбюджетних трансфертів";

3) доповнити пунктом 19 такого змісту:

"19. Для обліку кредитів та позик (розділ 15 Плану рахунків) відкриваються рахунки за такою схемою:

BBBB K SSS H OO TTT

У випадках не передбачених законодавством ознака SSS може приймати значення 000.

У разі необхідності ведення деталізованого обліку у розрізі договорів, позичальників тощо, можуть бути застосовані спеціальні параметри (UUU), які зазначаються у кінці аналітичних параметрів рахунків.".

2. Самостійним структурним підрозділам апарату Державної казначейської служби України та головним управлінням Державної казначейської служби України в областях та м. Києві здійснити відповідні заходи щодо виконання вимог цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та місті Києві.

 

Голова

Т. Слюз
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали