ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 грудня 2011 року N 1055

Про внесення змін до наказу Держмитслужби України від 13.10.2009 N 949

З метою вдосконалення порядку надання адміністративних послуг в галузі митної справи наказую:

1. Унести до наказу Державної митної служби України від 13.10.2009 N 949 "Про затвердження стандартів адміністративних послуг" такі зміни:

1.1. Заголовок наказу викласти в такій редакції:

"Про затвердження Стандарту надання адміністративної послуги з ліцензування діяльності митного брокера".

1.2. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Стандарт надання адміністративної послуги з ліцензування діяльності митного брокера".

2. Визнати таким, що втратив чинність, Стандарт надання адміністративної послуги з видачі ліцензії на право відкриття та експлуатації митного ліцензійного складу, затверджений наказом Державної митної служби України від 13.10.2009 N 949.

3. Унести до Стандарту надання адміністративної послуги з видачі ліцензії на право здійснення митної брокерської діяльності, затвердженої наказом Державної митної служби України від 13.10.2009 N 949 (ділі - Стандарт), такі зміни:

3.1. Назву Стандарту викласти в такій редакції:

"Стандарт надання адміністративної послуги з ліцензування діяльності митного брокера".

3.2. У пунктах 1.1, 1.2 глави 1 Стандарту слова "з видачі ліцензії на право здійснення митної брокерської діяльності" замінити словами "з ліцензування діяльності митного брокера".

3.2.1. Абзац другий пункту 1.3 глави 1 Стандарту викласти в такій редакції:

"Держмитслужба України (відділ організації роботи митних посередників Управління організації та технологій митного контролю Департаменту організації митного контролю та оформлення)".

3.3. Абзаци третій та четвертий глави 3 Стандарту викласти в такій редакції:

"виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

засвідчена в установленому порядку копія договору страхування власної діяльності на суму не менш як 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3.4. У абзаці другому підпункту 4.1.1 пункту 4.1 глави 4 слово "розділом" замінити словом "главою".

3.5. Главу 11 Стандарту викласти в такій редакції:

"11. Порядок прийому одержувачів, у тому числі можливість одержання бланків запитів про надання адміністративної послуги та їх реєстрації

Прийом заяв та документів, що додаються до заяви одержувача адміністративної послуги, документа, що підтверджує внесення плати за видачу (переоформлення, видачу дубліката ліцензії, видачу копії ліцензії) та видача документів з ліцензування діяльності митного брокера здійснюється:

Понеділок - п'ятниця - з 9.00 до 20.00.

Субота - з 9.00 до 16.45.

Обідня перерва (понеділок - субота): з 12.30 до 13.15.".

3.6. У тексті Стандарту слово "Держмитслужба" у всіх відмінках замінити словами "Держмитслужба України" у відповідних відмінках.

4. Прес-службі (Мочалова-Колесник О. С.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційній сторінці Держмитслужби України в мережі Інтернет.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України Сьомку С. М.

 

Голова Служби

І. Г. Калєтнік

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали