Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Держстату від 27 лютого 2017 року N 49 "Питання організації та проведення процедур закупівель у Держстаті"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 липня 2019 року N 253

Про внесення змін до наказу Держстату від 27 лютого 2017 року N 49 "Питання організації та проведення процедур закупівель у Держстаті"

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року N 922-VIII (Закон N 922-VIII) (зі змінами), у зв'язку з уведенням у дію нових структури та штатного розпису Державної служби статистики України, а також кадровими змінами та з метою забезпечення безперервної діяльності тендерного комітету Держстату наказую:

1. Унести до наказу Держстату від 27 лютого 2017 року N 49 "Питання організації та проведення процедур закупівель у Держстаті" (Положення N 49) (у редакції наказу Держстату від 07 лютого 2019 року N 50) такі зміни:

1) у пункті 2 слова, знаки та цифру "департаменту управління персоналом та організаційного забезпечення N 1" замінити словами "адміністративного департаменту";

2) у Складі тендерного комітету Державної служби статистики України:

після слів "статистики населення" слова "та регіональної статистики" виключити;

після слова "начальник" перед словами "правового забезпечення" слово "відділу" замінити словом "управління";

після слів "головний спеціаліст" перед словом "відділу" знак та слово "-економіст" виключити.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

І. Жук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали