Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу ДСА України від 17.11.2016 N 238

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 лютого 2017 року N 141

Про внесення змін до наказу ДСА України від 17.11.2016 N 238

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду від 12.01.2017 N 02.8-51/225/2017 наказую:

1. Внести зміни до додатка до наказу ДСА України від 17.11.2016 N 238 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії "Б" і "В" у Вінницькому апеляційному адміністративному суді" (Наказ N 238) у зв'язку з реорганізацією у Вінницькому апеляційному адміністративному суді, а саме:

у позиції "Грубар Дмитро Олександрович" слова "начальник відділу інноваційно-інформаційних впроваджень Вінницького апеляційного адміністративного суду" замінити словами "начальник відділу забезпечення діяльності апарату суду Вінницького апеляційного адміністративного суду ";

у позиції "Присяжна Оксана Миколаївна" слова "начальник відділу організаційно-методичної роботи та контролю Вінницького апеляційного адміністративного суду" замінити словами "начальник відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступників Вінницького апеляційного адміністративного суду ".

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Вінницького апеляційного адміністративного суду.

3. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) розмістити на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали