Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу ДСА України від 18.01.2017 N 41

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 серпня 2017 року N 836

Про внесення змін до наказу ДСА України від 18.01.2017 N 41

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Луганській області від 26.07.2017 N 1276/17, наказую:

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Територіальному управлінні ДСА України в Луганській області, затвердженого наказом ДСА України від 18.01.2017 N 41 (Наказ N 41), а саме:

виключити зі складу комісії:

Рудую Ольгу Юріївну - начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області;

Рябуху Ірину Олексіївну - завідувача сектору організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області;

включити до складу комісії:

Півовар Ларису Миколаївну - головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області;

Суворову Асю Ігорівну - головного спеціаліста сектору організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області.

2. Пункт 2 наказу викласти у такій редакції:

"Визначити адміністратором конкурсної комісії Сторчак Вікторію Вячеславівну, головного спеціаліста по роботі з персоналом Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області.".

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Територіального управління ДСА України в Луганській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова Державної судової
адміністрації України

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали