ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 жовтня 2017 року N 945

Про внесення змін до наказу ДСА України від 24.01.2017 N 71

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 05.09.2017 N 2646/0/15-17, враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Херсонській області від 19.09.2017 N 1236/04, наказую:

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Скадовському районному суді Херсонської області, затвердженого наказом ДСА України від 24.01.2017 (Наказ N 71) N 17 (зі змінами), а саме:

1) виключити зі складу конкурсної комісії голову цієї комісії - заступника керівника апарату Скадовського районного суду Херсонської області Кірієнка Антона Володимировича та члена конкурсної комісії - секретаря судових засідань Скадовського районного суду Херсонської області Дяченко Ірину Ростиславівну;

2) визначити головою конкурсної комісії - старшого секретаря Скадовського районного суду Херсонської області Артеменка Артема Анатолійовича;

3) включити до складу конкурсної комісії головного спеціаліста Скадовського районного суду Херсонської області Селюка Станіслава Олександровича.

2. Пункт 2 наказу ДСА України від 24.01.2017 N 71 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Скадовському районному суді Херсонської області" (Наказ N 71) виключити.

У зв'язку з цим пункти 3 - 5 вважати відповідно пунктами 2 - 4.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Лавер І. Г.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Скадовського районного суду Херсонської області та Територіального управління ДСА України в Херсонській області.

4. Прес-службі (на правах сектору) (Пастухова В. М.) розмістити в розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" офіційного сайту ДСА України цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова Державної судової
адміністрації України

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали