ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 серпня 2017 року N 838

Про внесення змін до наказу ДСА України від 28.02.2017 N 262

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 02.08.2017 N ЕП-696/17-Вих, наказую:

1. Внести зміни до наказу ДСА України від 28.02.2017 N 262 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Криворізькому районному суді Дніпропетровської області" (Наказ N 262) (зі змінами), а саме:

1) пункт 2 наказу викласти в такій редакції:

"2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Криворізькому районному суді Дніпропетровської області Заходу Оксану Володимирівну, головного спеціаліста з питань персоналу Криворізького районного суду Дніпропетровської області.";

2) додаток до наказу викласти в редакції, що додається.

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Криворізького районного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

3. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) розмістити цей наказ у розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" офіційного сайту ДСА України не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
28.02.2017 N 262
(у редакції наказу ДСА України
від 04.08.2017 N 838)

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Криворізькому районному суді Дніпропетровської області

Голова комісії

Нікітський
Роман Анатолійович

заступник керівника апарату Криворізького районного суду Дніпропетровської області

Члени комісії

Глінська
Тетяна Ігорівна

головний спеціаліст Криворізького районного суду Дніпропетровської області;

Данилова
Анна Андріївна

судовий розпорядник Криворізького районного суду Дніпропетровської області;

Курашова
Ольга Віталіївна

секретар судового засідання Криворізького районного суду Дніпропетровської області;

Сіянко
Лариса Іванівна

секретар Криворізького районного суду Дніпропетровської області;

Чумаченко
Галина Юхимівна

судовий розпорядник Криворізького районного суду Дніпропетровської області
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали