Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу ДСА України від 29.12.2016 N 367

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 березня 2017 року N 301

Про внесення змін до наказу ДСА України від 29.12.2016 N 367

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області від 27.02.2017 N 463/17, наказую:

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Територіальному управлінні ДСА України в Кіровоградській області, затвердженого наказом ДСА України від 29.12.2016 N 367 (Наказ N 367), а саме:

виключити зі складу комісії Буякову Валентину Іванівну - начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області та включити до складу комісії Угленко Марину Юріївну - головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області.

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області.

3. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) розмістити на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали