Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу ДСА України від 29.12.2016 N 367

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 червня 2017 року N 770

Про внесення змін до наказу ДСА України від 29.12.2016 N 367

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області від 16.06.2017 N 1288/17, наказую:

1. Внести зміни до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Територіальному управлінні ДСА України в Кіровоградській області, затвердженого наказом ДСА України від 29.12.2016 N 367 (Наказ N 367) (зі змінами), а саме:

виключити зі складу комісії Угленко Марину Юріївну - головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області та включити до складу комісії Міхно Олену Вікторівну - начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області.

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Лавер І. Г.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Територіального управління ДСА України в Кіровоградській області.

3. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Какауліна О. І.) розмістити на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база" цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали