ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 25 січня 2017 року N 48

(з основної діяльності)

м. Київ

Про внесення змін до наказу ДСНС від 12.06.2013 N 403

Відповідно до Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. N 1052, та з метою своєчасного інформування ДСНС про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій (небезпечних подій) на водних об'єктах, оперативного прийняття рішення щодо додаткового залучення підрозділів пошуково-рятувальних сил та аварійно-рятувальних служб центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та координації їх діяльності під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на водних об'єктах наказую:

1. Внести зміни до пункту 1 наказу ДСНС від 12.06.2013 N 403 "Про оперативне інформування в системі ДСНС України" (Наказ N 403), доповнивши його після підпункту 1.6 новим підпунктом 1.7 такого змісту:

"1.7. Про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, або небезпечних подій на водних об'єктах, а саме:

пов'язаних з нещасними випадками з людьми на воді (на кризі);

аварії на водному транспорті;

інтенсивним льодоходом;

унаслідок відриву прибережного льоду".

У зв'язку з цим підпункт 1.7 вважати підпунктом 1.8.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О. Г.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали